PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 207
ocen
8,6 10 1 39207
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

Level po ukończeniu gry:)

użytkownik usunięty

Piszcie jaki mieliście level po ukończeniu gry:)
Mój to bodajże 38lvl
Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 9

Ja miałem 52lvl jak ktoś niewierzy http://www.youtube.com/watch?v=LwIv6bnfz5Q

użytkownik usunięty
f67

To ładnie;)

f67

Gdzie kampiłeś ?
Ja miałem 44 albo 45
Teoretycznie ponoć można dobić do 62 ale to już masakra

ocenił(a) grę na 9
Psyhe

W krypcie na polach kilka leveli i resztę w krypcie kruka. Powyżej 50 niema sensu bo nic już talentów nie przybywa, po spakowaniu w krypcie miałem 50( jak widać na filmiku) a przy zakończeniu 52.

ocenił(a) grę na 10
f67

Mi udało się wbić 43, ale mierzę wyżej :)

ocenił(a) grę na 10
Mauretania

Ja grałem z bratem, i mieliśmy 60lvl na koniec

patryk_roki

Ja tam nie wiem po co tak expic :>
Wyfarmiłem się już dość zakończyłem Wiedźmina na 29 poziomie ;>

ocenił(a) grę na 9
OgnistyJoe

Expi się bynajmniej z ciekawości żeby sprawdzić do jakiego levelu developer dał możliwość. Kuzyn trzasnął nawet wynik lepszy ode mnie ale nie wiem czy do 60 dobił ale ponad 50tyś orenów naciułał na końcu gry.

ocenił(a) grę na 10
f67

to już chyba rasowo nie mieliście co robić:p 36 lvl na końcu i na normalu było bardzo łatwo

ocenił(a) grę na 10
grzesiekgs

A ja skończyłam na 37 ;) Nie obyłoby się bez amuletu odstraszającego utopce i przebiegania slalomem przez bagno w rozdziale V ;) Te elementy nie były na moją cierpliwość.

ocenił(a) grę na 9

Wykonanie wszystkich mozliwych w jednym przejściu questów dało mi poziom 48. Nie wiem, jak można nabić większy, chyba polować na losowo generowane południce czy coś...

ocenił(a) grę na 10
samyazza

najlepszy sposób to upatrzyć sobie miejsca, gdzie respawnują się potwory dajace dużo expa. W każdym akcie jest coś. Najlepiej jest w ostatnim akcie (V) w jaskini Kruka. Masa upiorów i flederów - tam najwięcej levela nabiłem.
I w każdym z tych miejsc taktyka jedna - północ, idziesz, oczyszczasz z potworków, idziesz spać do pobliskeigo ogniska, pólnoc itd.

ocenił(a) grę na 9

47 albo 48 bez farmienia

ocenił(a) grę na 10
Snajpero1984

28 ale nie expilem i nie wykonalem 60% zadan pobocznych

ocenił(a) grę na 9

Ja miałem 35 nie expiłem, zrobiłem większość pobocznych. Przechodziłem grę pierwszy raz jeszcze na pewno poprawię ten wynik ale mimo tego nie miałem najmniejszych trudności w grze wystarczy się dobrze przygotowywać przed trudniejszymi walkami

ocenił(a) grę na 9

38. Myślę, że miałbym chociaż o jeden wyżej, ale w ostatnim akcie (rozdziale?) nie robiłem w ogóle wiedźmińskich zleceń. Zbyt bardzo chciałem ukończyć wątek fabularny ;)

Ja mam 68 lvl i gram dalej. Ale to gra + jak ukonczylem pierwszy raz mialem wygrane okolo 300 godzin i 62 lvl.

ocenił(a) grę na 9

Przeszedłem teraz Wiedźmina 1 po raz pierwszy mimo że podchodziłem do niego kilka razy przez lata i skończyłem grę na bodajże 35-36 lvlu. Zrobiłem większość zadań pobocznych i zleceń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones