PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611288}
8,2 15 003
oceny
8,2 10 1 15003
Worms Armageddon
powrót do forum gry Worms Armageddon

Wczoraj znalazłem płytkę z tą gierką, jeszcze pachnące starociem wydanie, byłem uradowany jak
mało kiedy. Wsadziłem płytkę do napędu, zainstalowałem i odpłynąłem na ładne kilka godzin. Gra
wciąga tak samo jak parę lat temu! Pykałem co prawda z komputerem, z którym i tak gra się nie
najgorzej, ale do drugiej 2 w nocy nie mogłem się oderwać.

użytkownik usunięty
a1ien_1385

Ta gra jest nieśmiertelna ;) Zawsze chętnie do niej wracam.

ocenił(a) grę na 9

Wyj@#$% w kosmos. Będę musiał musiał sięgnąć po tą nowszą wersję :) też podobno wymiata!

ocenił(a) grę na 9

Najlepszy wątek to z tą owcą, on mnie po prostu rozbraja za każdą rundą.

ocenił(a) grę na 3
a1ien_1385

Misja 14 z super owcą, którą trzeba pokierować żeby zdobyła skrzynkę jest p... Nie mogę nią dolecieć nawet do połowy.

Jeszcze bezczelnie dwie paczki stoją wcześniej, ale są to pułapki. Za ten poziom trudności obniżam porządnie ocenę.

a1ien_1385

Ja też uwielbiam w to grać, ale niezbyt z komputerem. Ostatnio grałem wczoraj.

ocenił(a) grę na 9
MarcoK

Boty nie grzeszą inteligencją, ale strzały mają solidne.

a1ien_1385

Potwierdzam. Ich wyczucie wiatru jest nadnaturalne i w pełni wynagradza ich brak wiedzy o skutecznym wykorzystywaniu innych typów broni, aniżeli bazooka.

użytkownik usunięty
a1ien_1385

Jak w to grać to tylko z innym graczem, ja niestety nie mam obecnie z kim:/

a1ien_1385

a ja tam zawsze lubiłam grać dwoma drużynami. Przeciwników schować do takiej dziury na specjalnie wymyślonej przeze mnie planszy. A potem tylko święty granat ręczny i AAallelujaaaaa!!!!
święty granat i latająca owca i kij baseballowy wymiatały ;DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones