Mgła (2005)

The Fog

plakat - Mgła (2005)

pressbook

TREŚĆ

W najnowszej produkcji Revolution Studios – thrillerze “Mgła” /The Fog/ w ciemnościach rzeczywiście czai się nieodgadniona moc zła.
W małym miasteczku Antonio Bay, przerażająca siła spowita zasłoną gęstej mgły zaczyna z niewyjaśnionych wydawałoby się przyczyn terroryzować jego mieszkańców. W tej tajemniczej i niepokojącej scenerii rozgrywają się wydarzenia, które lokalnych osadników zmuszają do szukania przyczyn niewyjaśnionych wydarzeń w przeszłości. Czasu jest niewiele, bo zjawy zaczynają atakować...
Wytwórnia Revolution Studios ma przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą produkcję Debra Hill Production we współpracy z David Foster Productions film “Mgła” /The Fog/, w którym zagrali Tom Welling, Maggie Grace, Rade Sherbedgia i Selma Blair. Reżyserem obrazu jest Rupert Wainwright, a film powstał w oparciu o scenariusz autorstwa Coopera Layne’a, dla którego inspiracją był oryginalny scenariusz Johna Carpentera i Debry Hill. Producentami filmu są nieżyjąca już Debra Hill oraz David Foster i John Carpenter. W roli producentów wykonawczych wystąpili Todd Garner, Dan Kolsrud i Derek Dauchy. Zdjęcia do filmu są autorstwa Nathana Hope’a. Scenografia powstała dzięki współpracy Michaela Dineara i Graeme Murray. Kostiumy zaprojektowała Monique Prudhomme. Autorem muzyki do filmu jest Graeme Revell.

MGA - O FILMIE
MGA - AKTORZY
MGA - TWÓRCY FILMU