PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468989}

(Bez tytułu)

(Untitled)
5,9 414
ocen
5,9 10 1 414
(Bez tytułu)
powrót do forum filmu (Bez tytułu)

Inteligentna satyra na nowojorski świat sztuki i muzyki współczesnej, bardzo bliska
wrażliwości i ciętego humoru Woody’ego Allena. Właścicielka galerii w Chelsea zadaje się
z dwoma braćmi: malarzem Joshem i Adrianem, awangardowym muzykiem. Madeleine jest
piękna, zdolna i wyrachowana; wie, że licząca się galeria nie może skalać się komercyjną
sztuką, jaka wisi w hotelowych holach. Taką produkuje Josh: jego pastelowe, abstrakcyjne
obrazy świetnie się sprzedają i zapewniają galerii byt, jednak nie nadają się, by pokazać je
publicznie. A zdecydowanie nie w jej galerii, gdzie prezentowani są o wiele bardziej
progresywni artyści w stylu wystawiającego wypchane zwierzęta Raya Barko (wypisz,
wymaluj Damien Hirst) czy konceptualisty Monroe’a (parodia Martina Creeda).
Mietek Jakobs

ocenił(a) film na 10
Mieushek

Witam,
absolutnie zgadzam się z Twoją opinią na temat "Untiteled" - kapitalny film! Oglądałam go trzy dni temu; śmieję się wewnętrznie do dziś. Masz zupełną rację - Monroe (świetny zresztą!) to parodia Creed'a! Dziwi mnie, że komentujących to nie bawi... Już myślałam, że jestem wyjątkiem w tym wirtualno/filmowym świecie! Mam szczerą nadzieję, że Jonathan Parker jeszcze coś dobrego nakręci :-) Jego innych dwóch filmów nie widziałam; nie znalazłam w PL. Pozdrawiam serdecznie - nawiasem mówiąc, jak się żyje w tych ciężkich czasach w Greece?! Jenny/PL/Poznan

Jenny_7

Grecy to oszolomy i dalej nie moga uwierzyc,ze Grecja ma tak wielki dlug.
Podaj mi o jakie filmy Ci chodzi,bo moze mam je w swej norce.
Chomik Mietushek

ocenił(a) film na 10
Mieushek

Witaj, dziękuję za wiadomość! Chętnie obejrzałabym "Kalifornijczycy" i "Bartleby" Parkera (reżysera "Untiteled") - jeśli Twój chomik je ma :-) W klimacie polecam "Little miss Sunshine" - genialna satyra; tym razem na amerykański kult piękna :-) - oczywiście jeśli jeszcze nie widziałeś... Życzę Tobie przetrwania w beztroskiej jak dotychczas Grecji! Czasami jedynym wyjściem jest wyjście do kina... Jenny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones