PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382751}

Ładunek 200

Gruz 200
7,3 25 024
oceny
7,3 10 1 25024
7,1 11
ocen krytyków
Ładunek 200
powrót do forum filmu Ładunek 200

Wrył mi się w pamięć po obejrzeniu i myślałem, że niezłe szambo mieli te ruskie w ZSRR.
Ale teraz, po 15 latach od powstania filmu i przy okazji agresji rosyjskich "siewców pokoju" w 2022r. na Ukrainę - nic się u nich nie zmieniło... Mentalnie są dalej 40 lat temu i nie zanosi się na zmiany. Taki stan umysłu widocznie im pasuje.

ocenił(a) film na 9
dawidkos1

Rosjanie są bardzo "karnym" narodem. Doświadczają terroru od niepamiętnych lat! Po kolei: Mikołaj II Romanow, Lenin, Stalin, Beria/Malenkov, Chruszczow, Breżniew, Andropow, Czernienko, Gorbaczow, Jelcyn, Putin. Trzeba być naprawdę zahartowanym aby to wytrzymać. Białoruś/Ukraina to samo! Byłem w tych krajach i nie widziałem dużej różnicy. Budynki te same, 30-letnie auta wymieszane z furami za grube pieniądze itd. Miałem za sąsiada Ukraińca i wprost powiedział. że tam nie wróci a to było 2-3 lata temu. Co do filmu, niepowtarzalny klimat! Ode mnie 9/10

msvoboda

I niestety z perspektywy Europy zachodniej Polska niewiele od nich lepsza(

dawidkos1

Obejrzyj polski film "Zmowa" z 1988r. . Zobaczysz polskie szambo nie dużo lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones