PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32903}

Łowca krokodyli

The Crocodile Hunter: Collision Course
6,2 974
oceny
6,2 10 1 974
Łowca krokodyli
powrót do forum filmu Łowca krokodyli

Tym którym film się nie podobał radzę ogladnąć Krokodyle Dunde lub coś podobnego.
Ten film jest typowym filmem przyrodniczym z wątkiem sensacyjnym, nawet dosyć głupawym.
Zwróćcie uwagę że sceny z krokodylem. pająkiem czy jadowitą żmiją były nagrywane na żywo bez tresowanych zwierząt czy kaskaderów.
Rozumiem że dla niektórych film byłby lepszy jak krokodyl odgryzł by bohaterowi rękę, lub żmija go śmiertelnie ukąsiła.
Nie przypadkowo była scena z małym kangurkiem i jego zabitą przez szmochód matka.
Sposób zachowania państwa Irvin i ich wypowiedzi miało za zadanie uczulenie widzów na bezbronność zwierząt w spotkaniu z człowiekiem.
Ja osobiście byłem pod wrażeniem energi i miłości tych ludzi do zwierząt, tym bardziej że widziałem to małrzeństwo po raz pierwszy.

ocenił(a) film na 6
fish1

I chyba lepiej by było gdyby na dokumencie się skończyło .. bo wątki fabularne to niestety był szczyt głupoty i nawet jak miał tą głupotą śmieszyć to mu się to zupełnie nie udawało.. Tak czy siak na plus zdecydowanie realne ujęcia Steve'a z żoną. Szkoda, że to w sumie jedyny plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones