PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9380}

Łowcy rupieci

Scavenger Hunt
5,7 176
ocen
5,7 10 1 176
Łowcy rupieci
powrót do forum filmu Łowcy rupieci

noim zdaniem ten film to kompletne dno typu "Świat według Bundych" o najgorsze gówna filmy tego typu niepowinny powstać...

jeanclaudvandamme21

nie ma recenzji ale dzięki tobie na pewno film obejrzę bo Bundy to akurat zajebisty serial;)

CyBerGH0ST

jeżeli humor podobny do tak dobrego serialu jak Świat według Bundy to muszę zobaczyć

wilk333

Moim zdaniem porównanie ze "Światem wg Bundych" nie jest najszczęśliwsze. Mi film osobiście przypominał "Wyścig szczurów" (Rat Race). To rzecz ekstremalnie głupia i przeszarżowana, ale momentami autentycznie zabawna, o ile ktoś lubi "głupi" humor. Sam Arnie występuje tu tylko przez kilka minut. Inną ciekawostką jest obecność Meat Loafa. W sumie można zobaczyć, o ile ktoś lubi takie głupie komedie.

ocenił(a) film na 5
jeanclaudvandamme21

Również obejrzałem film, tylko i wyłącznie ze względu na Arniego, który pojawia się w epizodycznej roli :) Arcydziełem to ten film nie jest. Ale kilka śmiesznych momentów w nim się znajduje. Taka głupawa komedia! :)

Marcinas

a można ten film obejrzeć w necie? Jeśli tak to wkleisz link?

blackstar15

widziałeś go może z napisami?

Marcinas

widziałeś go może z napisami?

ocenił(a) film na 5
McLlovin

Zauważyłem po roku czasu ;-) Film obejrzałem w wersji angielskiej.

ocenił(a) film na 7
jeanclaudvandamme21

a dlaczego nie powinny powstać? Co to komu szkodzi, więcej luzu

maker_tili

Chciałbym to obejrzeć ale nie mogę znaleźć w necie

maker_tili

widziałeś go może z napisami?

jeanclaudvandamme21

widziałeś go może z napisami?

ocenił(a) film na 4
jeanclaudvandamme21

No, akurat Arnie tutaj najspokojniejszy i najbardziej konkretny facet był. Okazja, żeby przyjrzeć się, jak zarabiał na chleb w młodości, pracując na siłowni. Zdaje mi się, że to z doświadczeń własnych pana sklecone było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones