PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165494}

Ślimaki

Slugs, muerte viscosa
5,1 981
ocen
5,1 10 1 981
Ślimaki
powrót do forum filmu Ślimaki

4/10

ocenił(a) film na 4

Ocena pewnie trochę na wyrost, ale mimo wszystko ciekawie ogląda się takie B-klasowe, niskobudżetowe "animal attacks" z lat 80-tych, które niewątpliwie swój urok mają. To nic, że ślimaki po prostu nie mogą przestraszyć, czy nawet obrzydzić widza. Nawet te zmutowane... dlatego o jakimś napięciu czy jakiejś grozie nie może być tu mowy. Ale za to jest niezły klimat, szczególnie kiedy bohaterzy schodzą do kanałów i tam "podziwiają" całe masy tych obślizgłych zwierzątek. Fajnie wyglądają też ofiary ślimaków ze zmasakrowanymi twarzami i nie tylko. Straszą bardziej niż te całe ślimaki... Niestety reszta jest do bani. Mnóstwo dziwacznych zachowań bohaterów i pozbawionych sensu pomysłów, głupkowate zakończenie (już myślałem, że doczekam się tego, że ten wybuch w kanałach doprowadzi do zniszczenia całego świata), słaba gra aktorska i fatalna, po prostu fatalna muzyka, która nie pasuje tu dosłownie do niczego. Moja ocena: 4/10.

Shady_Yo

wymień glupkowate zachowania bohaterow i te pozbawione sensu pomysly, oraz dlaczego zakonczenie jest glupkowate? czekam na odpowiedz.

ocenił(a) film na 4
Dobermann97

Film oglądałem 7 lat temu. Nie doczekasz się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones