PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165494}

Ślimaki

Slugs, muerte viscosa
5,1 981
ocen
5,1 10 1 981
Ślimaki
powrót do forum filmu Ślimaki

ale ten jest jednym z lepszych, swietnie zrealizowany i sa konkretne sceny ... Motyw tych dwoch kochankow w lozku genialny, przypomial mi Hellraisera 2 i tego chorego psychicznie pacjenta szpitala wciagnietego przez ten materac, z ktorego wyszedl potem Frank ... Miazdzy :D

ocenił(a) film na 7
aproxx

Ciekawostka dla wielu moze byc to, ze o ile wiem to film nigdy nie doczekal sie legalnego wydanania w naszym kraju na nosniku, ale doczekal sie kiedys swojej premiery w polskiej telewizji. Mam zgrywke z TVP1 .

aproxx

A mógłbyś jakoś udostępnić?

WielkiSzu

WielkiSzu, nie łudź się że ktoś kto ma coś unikatowego się podzieli z innymi. Lepiej trzymać dla siebie a na forach sie chwalić i każdego mieć w nosie. Ja customuje filmy z materiałów ogólnodostępnych i dziele się z userami gotowcami. A taki film jak Ślimaki to wg mnie kwestia czasu jak kiedyś znów będzie w TV. Stacje typu Puls czy Stopklatka robią dobrą robotę i trzeba poczekać tylko ;)

użytkownik usunięty
marian83

Ja rozumiem, że maniacy muszą mieć filmy z lektorem, ale jeśli ktoś olewa lektora i chce obejrzeć ten film, to bez problemu znajdzie na necie z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones