PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1071}

Śmiertelnie proste

Blood Simple
7,1 7 911
ocen
7,1 10 1 7911
7,2 17
ocen krytyków
Śmiertelnie proste
powrót do forum filmu Śmiertelnie proste

Kto to znowu zmienił tytuł? Nie mówię, że ten nowy nie pasuje czy coś (choć jest gorszy od poprzedniego), ale skoro od lat widniało "Śmiertelnie proste", po kiego mieszać?

ocenił(a) film na 7
ABEL

Jakiś przygłup z filmwebu siedzi i zmienia polskie tytuły filmów według własnego widzimisię...

ocenił(a) film na 10
slavek_2

Chyba tak.
Kiedyś zmieniono "Głowę do wycierania" na "Głowicę ścierającą". Zgroza.
Dobra zmiana dotyczyła filmu "Manhunter". Z "Czerwonego smoka" zrobiono "Łowcę" - tytuł bardziej pasuje.

ocenił(a) film na 8
ABEL

I pomysleć ,ze to ma miejsce na czołowym portalu filmowym. AMATORSTWO...

ABEL

Żartujesz z tą głowicą... Nic mnie nie zdziwi na filmwebie.
"Manhunter" niestety obecnie jest znowu "Czerwonym smokiem". Tytuł całkiem z d... Na dodatek od 30 lat ten film figurował jako "Łowca" i pod takim tytułem był wyświetlany w telewizji jeszcze w latach osiemdziesiątych. Ten portal staje się coraz bardziej żenujący.

ABEL

Dokładnie. Prawidłowe tłumaczenie samo się narzuca! Bloody Simple = Śmiertelnie proste. Nie chce być inaczej.

ocenił(a) film na 9
ABEL

Też właśnie natknąłem się na "Prostą sprawę", może leciało to w jakiejś tv pod takim tytułem?

ABEL

Nikt nie zmienia od tak sobie. "Śmiertelnie proste" wydanie DVD, "Prosta sprawa" wydanie VHS - Video Rondo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones