PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603}

Śmieszność

Ridicule
7,2 755
ocen
7,2 10 1 755
Śmieszność
powrót do forum filmu Śmieszność

Dziwi mnie taka niewielka liczba głosów. Rewelacyjne kino kostiumowe, którego atutem jest niezwykła "lekkość" jakiej brakuje często tego typu produkcjom. Interesujący wątek, intryga, świetne aktorstwo i przede wszystkim doskonała reżyseria. To się naprawdę dobrze ogląda.
Polecam nie tylko miłośnikom filmów historycznych.

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Film nie jest popularny, bo ma zbyt wiele zalet, jak dla masowego widza. No i z całą pewnością nie przeszkadza jakakolwiek znajomość specyfiki epoki oraz realiów ówczesnej Francji...

ocenił(a) film na 8
Borys_17

Może problemem jest to, że od wielu lat nikt nie zrobił polskich napisów, ani w Internecie, ani w dystrybucji na dvd :|

ocenił(a) film na 9
dave582

Bardzo możliwe... Miałem niewątpliwą przyjemność oglądać ten film w kinie. Potem przypadkowo trafiłem na niego jeszcze raz w telewizji, oczywiście w wersji z lektorem, ale było to dawno, dawno temu.

ocenił(a) film na 8
Borys_17

A GDZIE ludzie mają to oglądać? Przeca nie ma tego ani w kinach, ani na DVD z polską wersją językową. Ja widziałem (dawno temu) w kinie w Niemczech, po niemiecku.

ocenił(a) film na 9
metropolis

Ja oglądałem w oryginale ale specjalnie poszukałem płyty i są na niej angielskie podpisy więc chyba nie ma problemu.
Film do kupienia za niecałe 9 Euro na Amazonie.

ocenił(a) film na 8
Borys_17

To samo pytanie. Znany reżyser, świetny film i zero popularności. Bardzo pouczające.

użytkownik usunięty
grzechotnick

Ja od dawna chcę ten film obejrzeć, a nie mam gdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones