PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35877}

Śpiąca królewna

Sleeping Beauty
7,3 49 435
ocen
7,3 10 1 49435
7,0 9
ocen krytyków
Śpiąca królewna
powrót do forum filmu Śpiąca królewna

arcydzieło

ocenił(a) film na 10

jedna z najpiękniejszych bajek disney'a a napewno najpiękniejsza bajka z tych o księżniczkach.bajka nie doceniona początkowo przez krytyków,pozostająca na długo w cieniu kopciuszka z wizjonerską animacją wyprzedzającą swoje czasy.

ocenił(a) film na 1
japieprze

nie lubie tej bajki bo piosenki są do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

werona25

w bajkach nie chodzi tylko o piosenki ( chociaż są ważną częścią). Bajka mojego dzieciństwa :) więc ubustwiam piosenki, klimat i wogóle. Ostatno wypożyczyłam sobie ją i się rozpływałam :P cudna bajka ;]

użytkownik usunięty
japieprze

Kocham tą bajkę! Miałam nawet książke i do tego kasete magnetofonową z ową bajką ^^ jest piękna! i zgadzam się. najpiekniejsza o księżniczkach ;)

ocenił(a) film na 8
japieprze

Lubię ten film za świetne postacie wróżek i czarny charakter, scenę z zielonym światłem, za którym szła Aurora i za finałową walkę księcia z czarownicą w postaci smoka, choć jednocześnie zauważam również wady tej bajki - nudną Aurorę, która nic nie robi, tylko śpiewa i ładnie wygląda, tak samo nudnego, a może i jeszcze nudniejszego księcia, który po pożegnaniu się z ojcem i odjeździe na koniu już ani razu się nie odzywa do końca filmu, czy samo opowiadanie historii, które jest tu nienajlepsze. Ale to, co jest dobre w "Śpiącej królewnie", jest naprawdę świetne i zapadające w pamięć. Diabolina to jeden z najlepszych czarnych charakterów w dziejach animacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones