PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347807}
5,3 1 569
ocen
5,3 10 1 1569
Środa, czwartek rano
powrót do forum filmu Środa, czwartek rano

dno i wodorosty

ocenił(a) film na 1

ogladalem ten film na festiwalu w gdyni i powiem szczerze ze byl to najgorszy film jaki zobaczylem na festiwalu po 15 minutach duzo osob wyszlo z sali kinowej gdyz film jest kompletnym nieporozumieniem daje 2/10

pagong

sam jestes dno i wodorosty, ten film to arcydzielo :P

ocenił(a) film na 1
oilio

arcydzielo?skad ty jestes z szuwarowa?przeciez wiekszego gniotu chyba nie widzialem w zyciu,a widzialem wiele...
Pozdr.

khaymann

Fimu nie oglądałem :P

ten komentarz to tylko prowokacja wymierzona w znajomego PAGONGa ;)

sorry za "zamieszani" ;)

pagong

arcydzieło !!! ha he hi !!! 2/10 zgadzam się i podpisuje sie pod recenzja z filmwebu + dorzucę że denerwował mnie montaz tego filmu i irytujące ruchy kamerą(co to blair witch project 3) + ciemna zazwyczaj scenografia. tam nic nie było fajnego może poza kulig.dno i glony.

ocenił(a) film na 10
pagong

Naprawdę nie wiem, dlaczego tak bardzo krytukujecie ten film. Przecież to piękna i przejmująca a przedewszystkim PRAWDZIWA opowieść o ludziach, którzy nie potrafią sobie poradzić z problemami i potrzebują ucieczki od rzeczywistego świata, wyjazdu, zmiany, ucieczki przed siebie, byle być dalej od tego wszystkiego, co tylko czeka by przytłoczyć nas swoim ciężarem.
Naprawde nie podzielam waszego zdania. To jeden z lepszych polskich filmów o tematyce poniekąd dramatycznej a nawet psychologicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones