PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798}

Świat to za mało

The World Is Not Enough
7,0 55 232
oceny
7,0 10 1 55232
6,0 8
ocen krytyków
Świat to za mało
powrót do forum filmu Świat to za mało

Wydaje mi się, że jest to chyba najsłabszy z brosnanowskich bondów. Nie wiem dlaczego, ale, o ile Goldeneye mimo, że było jak najbardziej bondowskie(czołg na ulicach Petersburga, bond ścigający spadający samolot) nie irytowało, a podobne rzeczy w "Swiecie..." po prostu wkurzają. Chyba kwestia reżysera, chociaż kto to widział, aby Bond robił za bodyguarda:/...

ocenił(a) film na 10
serek_x

mi tez Pierce Brosman najbardziej podobał sie w tej częsci była bardziej zywa nie taka sztuczna jak Goldeneye

ocenił(a) film na 7
konrii_2

No... Toście się dogadali... ;)
Faktycznie za pierwszym razem jak oglądałem film, to sceny akcji mnie w nim irytowały. Za drugim razem było znacznie lepiej i ogólnie film też lepiej odebrałem. Sprowadzenie Bonda do roli ochroniarza faktycznie mu nie służy - przynajmniej nie przy pierwszym oglądaniu.

ocenił(a) film na 9
Khaosth

Bzdura. Obok "Goldeneye" najlepszy Bond Brosnana. I jego najlepsza rola jako 007. Idealne połączenie powagi, humoru, a także pokazanie Bonda z bardziej ludzkiej strony. Sophie Marceau jako Elektra King kapitalna...sceny akcji też dobre. Z wiekiem film nabiera na wartości!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones