PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785700}

Świat w ogniu

Angel Has Fallen
6,4 18 002
oceny
6,4 10 1 18002
5,2 4
oceny krytyków
Świat w ogniu
powrót do forum filmu Świat w ogniu

Pod koniec się zorientowałem, że już oglądałem ten film - pewnie też robiąc coś innego.
Doskonałe "dzieło" do wypełniania tła - nie trzeba poświęcać uwagi a i tak dokładnie wiesz o co chodzi. Nie znaczy że jest zły, w swoim gatunku pierdyliard setny raz opowiada tę samą historię z inną dekoracją- samotnego bohatera zdradza bliski przyjaciel, pomaga mu od zawsze skłócona rodzina (Nick mnie rozbawił, ma swoje lata a teksty w stylu 48 godzin), dzięki czemu protagonista ratuje świat.
Oczywiście są też tępe dzidy z FBI, którym pasują dowody podane na tacy - no bo jak tu się dziwić, że zawodowiec na światowym poziomie, dysponujący mega technologią i budzącą podziw organizacją, jakby nie było - dość trudnej operacji, zostawia ślady jak Roman napadający na żabkę w Pcimiu... No ale filmu by nie było...
Za rok albo dwa znowu puszczę i znowu będzie ok, bo nie będę pamiętał że oglądałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones