PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339292}

Źródło wszelkiego zła?

Root of All Evil?
7,3 2 470
ocen
7,3 10 1 2470
Źródło wszelkiego zła
powrót do forum filmu Źródło wszelkiego zła?

Według mnie wiecej miejsca powinny zajmowac aspekty filozoficzne, a mniej praktyczne. Mimo to bradzo dobrze, ze taki film powstal. Polecam wszystkim, ktorzy potrafia dostrzegac półcienie :)

trish1984

Ten film jest dla ludzi którzy nie mają jakiejkolwiek wiedzy albo nigdy niczego nie przemyśleli samemu. Ma on na celu jedyni zmusić jakąś część ludzi do myślenia (cholernie trudne i ambitne zadanie). Autorowi moim zdaniem to się udaje chociaż ja patrze na to z perspektywy osoby która ma już wyrobione zdanie. Ale znam wiele osób którzy bają się oglądać czy czytać takie rzeczy bo burzy to ich sposób pojmowania świata.

ocenił(a) film na 8
trish1984

Film powstał na podstawie książki Richard Dawkins "Bóg urojony". Książka ma 520 stron i temat w niej jest zapewne głębiej poruszony (dopiero zamierzam ją przeczytać). Ale sam film dostaje ode mnie notę 8/10 jako że jest jednym z nielicznych które mają odwagę przeciwstawić się religii. A wszystko ciekawie wyjaśnione

Scrappy

Można powiedzieć że dużo faktów mówi samo za siebie nie ma Boga ale za 10 lat może być ? nie sadze może nam się obiawi i będzie dopiero ! Lece po modlitewnik ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones