PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634905}

Żyła sobie baba

Zhila-byla odna baba
6,7 2 875
ocen
6,7 10 1 2875
Żyła sobie baba
powrót do forum filmu Żyła sobie baba

warto

ocenił(a) film na 8

b dobry film .ukazany los rosyjskiej wsi na przestrzeni kilkunastu lat.zawsze wiedzialem ze ruski chlop mial przej......e i zawsze wiedzialem ze to komunizm a nie faszyzm jest najbardziej zbrodniczym systemem w historii swiata.polecam ten film .Darya jest przemila osoba i zagrala w tym filmie naprawde fajnie,

ocenił(a) film na 9
parsxzywykutafon

Mała poprawka: nie porównuj faszyzmu do narodowego socjalizmu, bo obie ideologie może są do siebie pod pewnymi względami podobne to jednak inna parafia. Komunizm to najgorszy z reżimów, a Stalin o lata prześcigał swojego austriackiego kumpla jeśli chodzi o poziom okrucieństwa i liczbę masowych dołów z trupami. Naziści i komuniści to bękarty jednej dziwki...

ocenił(a) film na 8
Skandal

tak jest , jozef byl naprawde gorszy ale nie zapominajmy rowniez o takich asach jak pan Mao czy Pol Pot ktory w krotkim czasie wyrznal1/3 swoich rodakow . komunizm to najgorszy z najgorszych ,jednakze gdy tak napisalem na fbooku to uslyszalem stek obelg od roznych osob z pogladami lewicowymi . trudno ----przezyje!

ocenił(a) film na 9
parsxzywykutafon

Ja też nieraz słyszałem obelgi od prawiczków i komuchów i tak niestety bedzie dalej, komunizm to gówno, ale trzeba przyznać, że zadał nam mniejsze straty i szkody i nazizm. Polecm rewelacyjny łotewski dokument z 2008 roku pt: " Sowiecka historia", gdzie porównano obie patologie...

http://www.filmweb.pl/film/Sowiecka+historia-2008-479740

ocenił(a) film na 8
Skandal

w tej chwili skonczylem ogladac ,znalem tytul wczesniej lecz dopiero dzis na y tube obejrzalem ten film .wstrzasajacy dokument , tyle tylko moge powiedziec . pozdro i dzieki za namiar

ocenił(a) film na 9
parsxzywykutafon

Cieszę się, że przypadł Ci do gustu. Jeśli interesuje Cię komunizm w kinematografii to polecam Ci rewelacyjny film fabularny pt: " Ładunek 200" w reżyserii A. Bałabanowa ( Brat, Brat 2, Morfina, Palacz) o patologii i degeneracji dziejącej się na prowincji w 1984 roku. Długo zostaje w pamięci mimo, że to fikcja...

http://www.filmweb.pl/Ladunek.200

ocenił(a) film na 8
Skandal

widzialem .niezly , pijanstwo , gwalt porwania i morderstwo.w latach 90-tych lecial fiolm o fali w rosyjskiej armii . rzecz dziala sie w pociagu gdzie stare wojsko dreczylo mlodych zolnierzy i jeden nie wytrzymal . tytulu nie pamietam ale filmn utkwil mi w pamieci .moze ty bedziesz znal ?

ocenił(a) film na 9
parsxzywykutafon

Niestety, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miał kontakt z tym obrazem, ale coś mi tam świta. Może chodzi Ci o ten film, którego fragmenty wykorzystano do antywojennej piosenki grupy Гражданская Оборона?

http://www.youtube.com/watch?v=2glGMI51J6I

ocenił(a) film na 8
Skandal

nie , tamten film zaczyna sie scena w pociagu w ktorym stare wojsko maltretuje mlodych i jeden nie wytrzymuje i zabija sadystow ,poczym ucieka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones