PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 555
ocen
7,9 10 1 185555
8,2 34
oceny krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana

Moim zdaniem to prawdziwa biografia Jezusa z Nazaretu.

Jacques_Mesrine

hehe całkiem możliwe... ^^

ocenił(a) film na 10
agniecha_xxx

Lubię to!

;]

ocenił(a) film na 9
Jacques_Mesrine

prawdziwa historia...

Jacques_Mesrine

no tak jest pokazane jak się narodził i jak przemawiał do ludu więc rzeczywiście prawdziwa

ocenił(a) film na 7
Jacques_Mesrine

Och, bluźniercy!:D Ale fakt, to własnej religii też trzeba mieć pewnie dystans. Jestem fanatyczną chrześcijanką ale pośmiałam się i miło wspominam.

czarna_maggie

tu nie ma bluźnierstwa, bo jedyny moment, w którym pojawia się Jezus, to ten jak naucza, a to było naprawdę

ocenił(a) film na 7
matimat17

Tak, ale postać głównego bohatera prześmiewa Jezusa. A to może nie bluźnierstwo ale budzi pewien niesmak...

czarna_maggie

powiedział bym że raczej nie Jezusa ale ludzi którzy w niego wierzą i czasy w których żył

ocenił(a) film na 7
matimat17

Co racja to racja, ale ja akurat do tych wierzących się zaliczam. Mimo to film mnie nie bulwersuje ale bawi.

czarna_maggie

ja też jestem wierzący i też mnie bawi

ocenił(a) film na 7
matimat17

Dlatego osobiście nie rozumiem maniaków którzy reagują w inny sposób. Nie każdego śmieszą twórcy ale w filmie nie dopatrzyłam się niczego złego. Tak samo denerwuje mnie nagonka na "Ostatnie kuszenie Chrystusa"...

ocenił(a) film na 8
czarna_maggie

właśnie, takie psychopatyczne dewotyczne patafiany to chyba sami nie wiedzą w co wierzą, skoro w obronie swojej wiary są w stanie złamać jej kanoniczne postulaty :K

ocenił(a) film na 7
Kadente

I to mnie właśnie boli...Trochę tolerancji!

ocenił(a) film na 8
czarna_maggie

nom, tolerancji. Przy okazji ostatnie kuszenie postrzegam jako jeden z lepszych filmów Scorsesego. Ale już zapomniałem wyspę tajemnic, muszę obczaić

ocenił(a) film na 7
Kadente

Ja postrzegam "Kuszenie" jaki jednen z lepszych filmów w ogóle.xD Przyznam że o wyspie nie słyszałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones