PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 479
ocen
7,9 10 1 185479
8,2 34
oceny krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana

Wg mnie najlepsza komedia wszechczasów.

ocenił(a) film na 10
MaCi3kk51

Jestem tego samego zdania!

MaCi3kk51

Ja odrobinę bardziej wolę Świętego Graala. Ale co kto lubi. :P

ocenił(a) film na 7
donmaslanoz14

Jak kto woli,ale oba genialne.

ocenił(a) film na 10
MaCi3kk51

Tak, tak, najlepszy ! To jest w ogóle moja ulubiona komedia. Pamiętam jak przypadkiem trafiłam na niego w TV, dawno temu. Akurat był początek, jak królowie wchodzą do stajenki żeby złożyć dary, podniosły nastrój, muzyka, a tu... Matka Boska zaczyna ich wyganiać i krzyczeć :):) Nie wiedziałam o co chodzi, gapiłam się jak zahipnotyzowana co będzie dalej, myślałam że to jakaś pomyłka w filmie czy co? No i tak mnie zahipnotyzowało do samego końca. Bawiłam się niesamowicie. Powiedziałabym,że film jest taki głupi, że aż śmieszny, ale to za mało. Dla mnie jest to tak rewelacyjna komedia, z takim nagromadzeniem bezsensowno - głupio - śmiesznych scen i tekstów, że trudno się nie śmiać . Nie rozumiem ludzi , których ,,Żywot Briana" nie bawi i którzy uznali go za słaby czy wręcz beznadziejny. No ale o gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo lubić co innego. Ja w każdym razie ten film uwielbiam szczerze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones