PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680650}

100 stopni poniżej zera

100 Degrees Below Zero
2,6 1 975
ocen
2,6 10 1 1975
100 stopni poniżej zera
powrót do forum filmu 100 stopni poniżej zera

błąd na błedzie

ocenił(a) film na 1

Nigdy nie widziałem tyle błędów w jednym filmie. Paryż to Budapeszt, wszyscy upadają oprócz jednej osoby która idzie piechotą w tle. Fiat zmienia co jakiś czas rejestracje, defibrylują przez sweter przy porażeniu prądem...itd. To nie musiał być tragiczny film, ale reżyser musiał być albo pijany albo niewidomy, albo jedno i drugie.

ocenił(a) film na 2
veldrinian

Mi się najbardziej podobało jak młoda amerykańska bohaterka Taryn stąpa w miejscu jakby ją mrówki ją zaatakowały :) Cudowne. Te momenty puszczałam wielokrotnie. Niezła komedia :)
I te momenty kiedy aktorzy nieudolnie grają upadki.... Takie ambitne kino, że HEJ!

Dla kogo ten film? Dla miłośników sporawych piersi. Bo nie ukrywajmy, chyba dlatego Sara Malakul Lane (Taryn) dostała tę rolę.

ocenił(a) film na 2
veldrinian

No i znikające plecaki. Bohater zaliczył naprawdę sporo upadków :D

ocenił(a) film na 2
veldrinian


Co do błędów:
- temperatura poniżej zera, a opady śniegu przypominają ulewę patrząc na szybę samochodu
- dźwignia założona przez naszego bohatera nie miała prawa zadziałać
- jak to jest możliwe że przy takich samych opadach śniegu, w centrum Paryża (Budapesztu) prawie wogóle nie ma śniegu?
- Wielki sopel spadający z dachu,podczas gdy były pokazane same małe. Pytanie skąd on się wziął ?

I zakończenie takie nijakie. Ogólnie beznadziejny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones