PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673324}

12 świątecznych katastrof

The 12 Disasters of Christmas
3,5 590
ocen
3,5 10 1 590
12 świątecznych katastrof
powrót do forum filmu 12 świątecznych katastrof

Jutro to dzieło zostanie wyemitowane na TV Puls2. Wszystkich lubiących kino katastroficzne i świąteczne klimaty zapraszam na wspólny seans, nie można tego przegabić :) Emisja w poniedziałek, 8.06 o 20.00 na TV Puls2

robert418

Polecam :D A na stronie filmu w temacie seansowym jest moje streszczenie :)

Podsumowanie:
Plusy:
- trochę durnych tekstów
- sama koncepcja katastrofy bez uwzględniania głowic atomowych
- scena z lampkami
Minusy:
- zlepek pomysłów z innych filmów
- "emocjonalność" bohaterów
- nic nie wnoszące wątki poboczne
- kalka ze "Śnieżnego armagedonu"

3/10

Valdoraptor23

Ja za nudę muszę dać dwa, ale nie jeden bo był zabójczy sopel i zabójcze lampki choinkowe:-D

Zoe_5

1 + 1(sopel) + 1(lampki) = 3 xD

Gutman

o kurczę! Faktycznie tak by wychodziło.... no te lampki to takie sobie były jak to tak przemyślę...

Zoe_5

Lampki takie sobie? Powiedź to temu biednemu duszącemu się chłopczykowi, który od dziś znienawidził święta i prosi rodziców o gaszenie światła na noc :(

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Jestem tego samego zdania, film na dodatek schematyczny, a scena ze światełkami wymiata. Ja daję 3\10 bo najgorsze to nie było.

ocenił(a) film na 2

Na pewno bez towarzystwa bym tego nie dał rady zobaczyć, więc 2/10

Erę hobbitów już co najmniej dwa razy widziałem

rzucałam jednym okiem, niestety, nie oceniam bo nie widziałam końcówki. Z pająkiem na rękach nie było mi dane z Państwem poklikać :(
a szkoda, bo jak widzę towarzystwo było zacne :)
i witam nowego [albo już nie nowego ale ze względu na moją ostatnią nieobecność wiedza na ten temat jest znikoma :)] członka naszego Fanklubu :)
Czy mogę poznać imię założyciela dzisiejszego tematu? :)

użytkownik usunięty
hapibo

Witam ze wzajemnością, nazywam się Jan ;)

ocenił(a) film na 3
hapibo

Tak myślałem że bebiko nie pozwoliło oglądać

Valdoraptor23

Dlaczego nie reagujesz na moje wpisy i wiadomości do Ciebie, przecież wiesz że to ja, nie lubisz mnie czy jak ? :( Ten temat był przeze mnie zakładany, pamiętasz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones