PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673324}

12 świątecznych katastrof

The 12 Disasters of Christmas
3,5 590
ocen
3,5 10 1 590
12 świątecznych katastrof
powrót do forum filmu 12 świątecznych katastrof

Super gra aktorska, super efekty ! polecam 10/10 !

ocenił(a) film na 7
HardkorX

Nie wiem czy to żart,ale zaraz zamierzam obejrzeć ;)

kamil665544

To był ŻART !! ;D

ocenił(a) film na 7
inesss223

To nie udany bo mi sił film podobał :D Efekty naprawdę były dobre i nie rozumiem tak słabej oceny.Jedyne co mi się nie podobało to (SPOILERY) http://notesik.net/1019 (/SPOILERY) ale można na to przymknąć oko bo mnie trzymał w napięciu :)

ocenił(a) film na 3
kamil665544

taki obiadowy świąteczny film i zdrzemnąć się można :-)

ocenił(a) film na 7
Christophorus

Jak mozesz spac jak na ekranie ludzie gina :D przynajmniej obiad dobry ;-) ?

ocenił(a) film na 3
kamil665544

każdy z was ma fajne poczucie humoru ! : )

ocenił(a) film na 3
RogulTrSL

szczerze mowiac usmialem sie przy niektorych scenach :D

ocenił(a) film na 3
kamil665544

Po tym jak zobaczyłem wystawione przez ciebie oceny różnym filmom, nie dziwię się, że ten film się Tobie podobał. Skoro film "Uczeń czarnoksiężnika" oceniłeś na 9 to przypuszczam, że jesteś jeszcze nastolatkiem - tak gdzieś na 14-15 lat. Pamiętam, że w tym wieku też mi się podobały najgorsze gnioty...

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

A tobie, synku, "Pan Wołodyjowski". Typowy film dla tych, którzy nie czytali "Trylogii", za to teraz świrują "wyrobionego kinomana".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
agahub37

napewno mądrzejszym od ciebie
s s i j p y t o n a ;p

ocenił(a) film na 2
HardkorX

Dokładnie! MEGA produkcja. Arcydzieło pierwsza klasa.
...ach... te szalone pościgi, nagłe i niespodziewane zwroty akcji, przemyślane i skuteczne unieszkodliwianie czarnego bohatera, ta naturalność w grze aktorskiej, zajmujące efekty specjalne i jakże zaskakujący koniec zapadający w pamięci i zmuszający do refleksji nad ludzkim jestestwem!
A ile ten film nagród nie dostał!?

O kurczę... to nie ten film.. O faktycznie, nie dostał żadnej nagrody...
2/10
+1 za to że lubię katastroficzne filmy, a +1 bo mniej się nie da.

W każdym bądź razie polecam na odmóżdżenie się po ciężkim dniu. Zamysł scenarzysty bardzo dobry i ciekawy jednak poległo wszystko na wykonaniu. Niedopracowane akcje, głupie rozwinięcia akcji bez pomysłu co dalej, niepotrzebne wstawki obyczajowe, efekty jak z filmu "Robale", nic się tu "kupy" nie trzyma... ech... tylko się denerwowałam oglądając ten film, no bo jak można (UWAGA SPOILER!) obezwładnić kolesia z bronią i pozostawić mu tę broń i krótkofalówkę? A potem przez inną krótkofalówkę powiedzieć gdzie jedziesz i co zamierzasz? Nie no, to mnie przerosło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones