PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211339}

16 przecznic

16 Blocks
7,0 38 767
ocen
7,0 10 1 38767
5,3 9
ocen krytyków
16 przecznic
powrót do forum filmu 16 przecznic

Sam się już nie mogę doczekać żeby to obejżeć :D ale bez jaj z tymi ocenami w ciemno, trochę powagi ludzie!! wszyscy współtworzymy tę stronę, więc nie róbmy tu bagna i dbajmy o to żeby była ona wiarygodna !!!
Oceniając film w ciemno doprowadzimy do tego że ludzie przestaną traktować filmweb poważnie i oceny filmów tutaj będą o kant dupy potłuc, a przecież nie o to chodzi ;)

Ander

podpisuję się pod tym. Swoją drogą jestem za tym aby ocenę filmu można zamieszczać dopiero po jego premierze (przynajmniej światowej)

Ander

TAkże jestem za - minimum po premierze światowej, albo podzieał - przed premierą (ocena na to jak sie zapatrujemy na film) i po premierze - rzeczywista ocena

kerom

hmmm to ciekawa koncepcja, mozna by porownywac oczekiwania widzow i to jak sie potem rozczarowali, badz nie ;) dobrze knujesz:D

ocenił(a) film na 5
Ander

Jesteś pewien, że nikt tego nie widział? Na piratach jest dostępne już od około 1 miesiąca =D

Ja nie widziałem :P

Zenek_Czacha

no dobrze, jest od miesiaca, a zobacz sobie na date kiedy zalozylem ten temat !!! to byl listopad 2005, wtedy jeszcze filmu nie bylo, a oceny juz byly

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones