PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96849}

50 pierwszych randek

50 First Dates
6,8 165 066
ocen
6,8 10 1 165066
6,1 15
ocen krytyków
50 pierwszych randek
powrót do forum filmu 50 pierwszych randek

Naprawdę polecam ! ten kto się nie będzie śmiał po prostu musi być zacofanym gburem .Kino nietypowe , różni się od tych wszystkich innych romantycznych gniotów tym że jest całkiem inna fabuła i scenariusz który naprawdę szokuje :) Można się śmiać bez przerwy , gra aktorska genialna .Brat Lucy powala swoją głupotą hahah ,Adam Sandler pokazał że naprawdę mu zależy .Obowiązkowa pozycja dla fanów komedii romantycznych tylko z nieco innej strony ;)

ocenił(a) film na 8
martens600

zgadzam sie, wreszcie jakiś oryginalny pomysł na film, bez oklepanych schematów, tylko wg mnie mogli dać lepszą aktorkę do roli Lucy, ale i tak było ok :)

ocenił(a) film na 7
martens600

Odnośnie śmiechu, to mnie drażniły niektóre dowcipy postaci Sandlera oraz postać nadpobudliwego brata, ale sam pomysł i fabuła bardzo dobre/rewelacyjne. Kiedyś jeszcze raz obejrzę.

Khaosth

Racja Panowie ! Ten film jest rewelacyjny,za każdym razem śmieszy jeszcze bardziej :D Uli wymiata na maxa !!! Scenariusz oryginalny to fakt.

ocenił(a) film na 9
martens600

Uwielbiam ten film!!
JAk dla mnie to komedio-dramat, a nie komedia romantyczna.


martens600

Bardzo sympatyczna komedia romatyczna, Sandler wypadł fajnie, Drew urocza. Polecam.

użytkownik usunięty
martens600

Dla mnie równiez rewelacja :) a drew barrymore bardzo tam pasuje.. Adam Sandler i Drw Barrymore na jednym ekranie to wg mnie zawsze murowany hit i dobry humor :)

ocenił(a) film na 10

kazdy kto szuka lekkiej histori o miłosci to dobrze trafił, czasami rozśmiesza czasem wywołuje lzy. polecam !

ocenił(a) film na 10
martens600

(-; Trafia "Prosto w serce"...

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
meski

11/10

ocenił(a) film na 10
meski

jak dla mnie najlepsza komedia romantyczna idealnie dopasowani aktorzy oraz oryginalny Scenariusz

ocenił(a) film na 10
martens600

ja rowniez uwazam ten film za rewelacyjny. zawsze pod koniec zbiera mi sie na placz co nie zdarza sie przy innych nawet najsmutniejszych filmach.jak dla mnie jest to po prostu najpiekniejszy film o milosci jaki widzialam.to ze facet decyduje sie do konca zycia codziennie robic jej od nowa te filmiki bo tak ja kocha... i jeszcze ta piosenka pod koniec i wymiekam.
No i zgadzam sie ze stwierdzeniem ze jest to raczej komedio dramat.

ocenił(a) film na 8
martens600

film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i jest to komedio-dramat bez wątpienia

ocenił(a) film na 10
oeet

świetna, moja ulubiona:PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones