PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826154}
5,9 40 266
ocen
5,9 10 1 40266
2,9 7
ocen krytyków
6 Underground
powrót do forum filmu 6 Underground

Efekty wyjątkowo słabe jak na Michaela Baya, fabuły nie ma, muzyka przypadkowa, nieśmieszne żarty i ta olbrzymia ilość lokowania produktu. O poprawności politycznej nawet nie wspomnę, bo to Netflix i wszystko było wiadomo przed premierą.

ocenił(a) film na 8
lulun

No faktycznie film na 2 ,ale sharknado to już prawie arcydzieło haha, gratuluję gustu filmowego.

ocenił(a) film na 2
peter_filmaniak

Sharknado oceniasz w kategorii filmów absurdalnych i tak złych, że dobrych. Nie rozumiesz, że można dać 10 Avengersom i jednocześnie 10 dla Zielonej Mili?

lulun

Zadziwiająco dobry przykład, bo "Zielona mila" to faktycznie film z tej samej półki, co "Avengers". Zgadzam się też, że jak ktoś ogląda pastiż i bierze go na serio, to powinien odpuścić sobie ocenianie takiego filmu.

lulun

Muzyka przypadkowa... To się rozbawilem...

ocenił(a) film na 7
lulun

"Efekty wyjątkowo słabe"??? Chyba zdecydowanie oglądaliśmy dwa różne filmy. Efekty super i realistyczne jak mało gdzie. Ale to i tak nie ma znaczenia bo tak jak już zauważono Ty poprostu nie lubisz takich filmów a nie tylko tego. Prawie każdy film akcji oceniasz nisko więc po co je oglądasz? Ja nie oglądam dramatów a potem nie pisze jaki to dramat i zero akcji albo zero komedii. Zapłacili Ci za pisanie tych bzdur? Bo wszystko co piszesz to przeciwieństwo co z kolegą stwierdziliśmy, że aż strach. Akcja od pierwszych sekund a ty mówisz że nudy??? My uważamy, że jest dobra muza, fajne żarty i fabuła jest jak najbardziej. Więc albo byłeś mocno nawalony albo oglądałeś film na przewijaniu albo prowadzisz jakąś wendettę przeciwko filmom gdzie są efekty specjalne w połączeniu z akcją.

ocenił(a) film na 3
Hans

Efekty realistyczne? Wybuchający po lekkim uderzeniu samochód to realizm? Przeciety w pół wielki pickup przy zderzeniu z koparką to realizm? Lusterko urywa się już na początku filmu, w kolejnej scenie (i następnych) już jest jak nowe? Gdzie ten realizm? Tak niedbałe i nierealistyczne efekty to porażka

użytkownik usunięty
conrad_owl

Prawda? Tacy potem biorą się za ocenianie filmów xD Dokładnie taki sam schemat działa na wyborach. Ludzie nie mają zielonego pojęcia o czymkolwiek, ale zagłosują na tego, którego krawat im się spodoba i będą bronić swej decyzji do ostatniej kropli krwi xD

conrad_owl

Realistyczne, chyba w tym sensie, że jak widzisz ten wybuchający samochód, to nie potrafisz rozróżnić czy to naprawdę czy namalowane w komputerze.
Żebyś bardziej ogarnął. SMOKI
W niektórych filmach SMOK są zrobione realistycznie, a np. w Wiedźminie nierealistycznie.
ZROZUMIAŁ?

Ale jak wolisz swoje widzi-misię co to znaczy 'realistyczne efekty' - to proszę bardzo.

Nie-wpi. dalaja swojej zapyziałej wizji, jako REGUŁĘ dla całego świata!

ocenił(a) film na 1
Hans

Ten film to katastrofa. Nie spodziewałem się fajerwerków po filmie Netflixa, ale to jest coś czego nie da się odzobaczyc.

ocenił(a) film na 10
lulun

Wracaj ogladac na youtube abstrachujow :) lepiej tam sa super efekty

ocenił(a) film na 2
devill79

w przyszłość będziesz żałował ze oceniłeś na 10

budzdom93

to jest film, który wstydziłabym się ocenić na więcej niż 4 :D

ocenił(a) film na 10
asiap89

bo ty wolisz o milosci wiec wiadomo ze dla ciebie to film o dzastinie biberze mialby ocene 11

devill79

no tak, bo przecież się znamy :D
Szczerze mówiąc bliżej mi filmów o Batmanie niż o miłości.
A dżastina muszę Cię rozczarować, ale nie słucham. Tutaj bardziej siedzę w klimatach Kazika, De Staat, Jack'a White'a.... Powiedziałabym Ci, że nic Ci to nie mówi, ale nie chce mi się być takim złośliwcem jak Ty :D Przesyłam gorące pozdrowienia.

ocenił(a) film na 10
asiap89

Ten film jest podobny do filmu o batmanie, tak samo sa zabawki, niewairygodne sytuacje i bzdety jak w tym filmie. Ale tez lubie batmana, spidermana, i supermana, aha i wonder woman xD Ale Kazik , De Staat i dzek Łajt mi nic nie mowi :( Dziekuje że mnie oszczedzilaś a co to za postacie sa ? Na razie film 6underground jest super i czuje ze bedzie to zamiennik szybcy i wsciekli

devill79

ile Ty masz lat? 12 ? :D

ocenił(a) film na 10
asiap89

ja mam 40 a ty ?

devill79

Aż nie wierzę, że można w wieku 40 lat nie znać Kazika :D Ja mam 9 lat mniej niż Ty

ocenił(a) film na 10
asiap89

Ale jakiego Kazika ? kojarze Tata Kazika, i Liroya

devill79

Tata Kazika też spoko

asiap89

Mi wstyd w ogóle oceniac

MAKARON

nie wstydź się :D

asiap89

Nie pomagasz

MAKARON

Zróóóób tooo

ocenił(a) film na 8
lulun

Ewidentnie oglądane na starym smartfonie, z dźwiękiem mono i obcym dla Ciebie języku...

lulun

Efekty w tym filmie urywają jaja! Ja wiem, że wiekszość to pewnie komputer ale jakoś tutaj nie rzuca sie to w oczy. Sam film dla mnie 7/10 m.in dlatego, że polubiłem ekipę duchów od początku do samego końca (tylko ten czarnoskóry snajper jakiś taki drętwy był). Fabularnie słabo no ale to W końcu to MB, nie liczyłem na nic więcej w tym temacie.

użytkownik usunięty
lulun

Fakt, muzyka była przypadkowa. Muszę zmienić ocenę :P Dodałbym jeszcze, że Reynolds grał tu chyba za karę lub cały czas ktoś trzymał go na muszce ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones