PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104755}

7. podróż Sindbada

The 7th Voyage of Sinbad
6,3 421
ocen
6,3 10 1 421
7. podróż Sindbada
powrót do forum filmu 7. podróż Sindbada

Najbardziej magiczne dzieło jakie było mi dane obejrzeć w dzieciństwie.
Po odświeżeniu pozycji wiem jedno nadal ma ten urok w oddziaływaniu.
Film naszpikowany efektami poklatkowymi, akcja która nie zwalnia na sekundę.
W ciągu 85 minut mamy około 6 sekwencji z montażem poklatkowym, wnosi to do filmu ową magię. Ilość potworów stająca przeciwko Sindbadowi jest wręcz przytłaczająca jak na dzieło w takim stylu. Krwiożerczy Cyklop, tancerka zmieniająca się w węża, władający mieczem szkielet, dwugłowy ptak i zionący ogniem smok to postacie stworzone w technice poklatkowej, dają ogromną satysfakcję widzowi. Walka na miecze ze szkieletem to majstersztyk.

Polecam.

ocenił(a) film na 6
_Animal_

Gwoli ścisłości - tancerka z nikim nie staje w szranki. Za to scen z cyklopem jest całkiem sporo.

Khaosth

"Gwoli ścisłości - tancerka z nikim nie staje w szranki. Za to scen z cyklopem jest całkiem sporo." ???
A w którym fragmencie mojej wypowiedzi padają takie stwierdzenia

ocenił(a) film na 6
_Animal_

Teoretycznie nie padają, jednak lista fantastycznych istot poprzedzona jest zdaniem o potworach, co może wprowadzać w błąd. Gdybym przeczytał Twój temat przed obejrzeniem filmu pomyślałbym, że w filmie pojawia się walka tancerki z Sinbadem.

Khaosth

Teoretycznie ? Nie padają więc nie ma takiego kontekstu jakiego używasz.
Naprawdę nie widzę sensu do czego zmierzasz ale niech Ci będzie stwierdzę to,
tak nie ma żadnej walki Sindbada z tancerką. Zadowolony ?

ocenił(a) film na 6
_Animal_

Jedynym moim celem było uściślenie tej kwestii. Nic więcej.

Khaosth

Kwestia zawarta w poście jest już uściślona, jeśli Ty odebrałeś to inaczej proponuję założyć nowy temat i wypowiedzieć się surowym okiem.
Nie pomiń żadnego wątku, żadnej postaci, potwora, opisz każdą walkę. Jednym słowem streść cały film z zakończeniem.

ocenił(a) film na 6
_Animal_

"Ilość przeciwników Neo w tej części jest ogromna. Agenci, bracia bliźniacy, Serafin, Morfeusz to tylko niektóre z postaci biorących udział w spektakularnych scenach akcji." - gdybym zobaczył takie zdania przy wiadomym filmie, też bym uściślał. To miała być drobna uwaga i nic więcej. Nie wiem czemu tak ją teraz drążymy.

Khaosth

Drobna uwaga do drobnej notki, drążymy bo najwidoczniej mamy kłopoty ze snem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones