PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231795}

8 części prawdy

Vantage Point
7,0 49 396
ocen
7,0 10 1 49396
6,3 6
ocen krytyków
8 części prawdy
powrót do forum filmu 8 części prawdy

A motyw dziewczynki wyjątkowo irytujący i nierealny, zwłaszcza przy ulicy... Rambo tez wymiata...

gejszon_to

Dobry film właśnie gdzieś tam do puszczenia na polsacie, pulsie, czy innym tego typu programie. Oglądałem jednym okiem i mówiłem sobie, że film jest w sumie niezły, ale jak zobaczyłem scenę z tą dziewczynką na ulicy to moja ocena spadła. Umówmy się, ile ona miała lat? Siedem? W tym wieku dzieci już potrafią własnych rodziców sprzedać, a małej nikt nie nauczył żeby nie biegać po ulicy? Szczególnie tak ruchliwej. I zamiast spierniczać to stoi i krzyczy MAMA. No błagam... nie mogła sobie pokrzyczeć na chodniku? Rozumiem chaos itd., no ale bez przesady...

HyHYyHY

A zwrociliscie wszyscy uwagę ze w miescie jest zamach na prezydenta?! Przeciez nie stanela sobie na srodku ulicy krzyczac : „mamo”! Wszedzie dookola zamieszanie, ludzie uciekają, slychac strzaly. Serio wierzycie ze sami byscie wiedzieli gdzie biegniecie? Nie macie pojecia o takiej sytuacji. Siedzac w fotelu kazdy moze byc planistą i czesto widac to na filmwebie. Realizm realizmem.. trochę glebszej wyobrazni. Nie mowie ze film jest idealnie realny. Ale ze nie podoba wam się watek zachowania zagubionego dziecka w kurzu brudzie i podczas taku terrorystycznego...

ocenił(a) film na 7
gejszon_to

Film ogólnie wporzo, ale końcowa scena przerysowana. Kolejny film z niedorozwiniętym dzieckiem, bo po cóż było jej biec na oślep główną ulicą? Sam pościg wyglądał śmiesznie. Tyle stłuczek, ale zuch z niebieskiej astry wychodzi bez obrażeń, niczym terminator. No i stan "zdrowia" załogi karetki po ostatniej akcji ... Końcówka banalna, a wręcz irytująca.

ocenił(a) film na 8
gejszon_to

Też mnie irytowała chyba jako jedyna w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones