PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3860}

A orkiestra grała dalej

And the Band Played On
6,7 485
ocen
6,7 10 1 485
A orkiestra grała dalej
powrót do forum filmu A orkiestra grała dalej

Na zajęciach z nadzoru epidemiologicznego, facet nam opowiadał historie odkrycia tej choroby . Potem włączył nam tej film, naprawde, inaczej sie go ogląda gdy zna sie ten przebieg, w filmie nic prawie nie znacząca postać stewarda tak naprawde wywarła ogromny wpływ na dalsze losy ameryki ( kto sie interesuje ten wie,że nie przesadzam). Oglądałem go może nie tyle z przyjemnością bo to raczej nie komedia,ale nie żałuje czasu spędzonego na tym filmie. Pierw polecam poczytać o historii tego draństwa by zrozumieć niektóre sceny, zwłaszcza,że pewien " wyścig" pokazany w filmie między ameryką a francją, nie był zmyślony.

Kulerr

U mnie również na zajęciach z nadzoru epodemiologicznego. Prawo, UŚ? :P

StubbornGirl

W tedy jeszcze tak ;)
Dobry konwers wybrałaś :)

ocenił(a) film na 7
Kulerr

Konwers pierwsza klasa Prawo UŚ 2013

ocenił(a) film na 7
maksio_207

Coś czuję, że sporo osób na tutejsze forum z UŚ trafi. :D

yoyogi5

Tyle lat a temat wciąż na topie :p

ocenił(a) film na 7
Kulerr

Konwers, który łączy ludzi. xD

Czuję, że sporo ludzi tutaj z WPiA UŚ się jeszcze przewinie. Zostawiam zatem tutaj swój ślad po sobie, może ktoś kiedyś napisze. :D


PS. Czas nieźle zaiwania. Kiedy pisałeś pierwszy post 6 grudnia 2011 roku, to ja jeszcze uczęszczałem do drugiej klasy liceum, a teraz pisząc ten post, jestem już praktycznie na 8 semestrze, w połowie IV roku, tylko jeszcze mi zostało dwa wpisy zebrać. UŚ dalej hołduje papierowym indeksom i trzeba latać, mimo że wszystko już dawno pozdawane. :D

ocenił(a) film na 8
Kulerr

U mnie z powodu McKellena, domowy seans. I niezależnie od sympatii dla LGBT lub jej braku - trzeba przyznać, że Kellen konsekwentnie drąży temat. 'Tu leży Gandalf Szary, który wyszedł z szafy'. Bardziej prawdopodobne epitafium, niż mogłyby wskazywać jego żarty w wywiadach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones