PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32356}

Adaptacja

Adaptation.
6,9 19 663
oceny
6,9 10 1 19663
7,2 19
ocen krytyków
Adaptacja
powrót do forum filmu Adaptacja

WIDMO poleca :D

ocenił(a) film na 8

Kiedy zaczynałem oglądać ten film, nie wiedziałem za wiele co tak naprawdę oglądał będę. Przyznam się iż skłonił mnie do tego zwiastun i oczywiście Merly Streep, która zawsze już będę pamiętał z Dzikiej rzeki. Cages, Kaufman oraz tak ostatnio znany Spike Jonze. Przez pierwszą godzinę nic wielkiego w scenariuszu nie zauważamy. Co pewien czas jednak padają dosyć ciekawe, refleksyjne kwestie będące głównie przemyśleniami bohatera. Sa one z takim perfekcjonizmem nam przekazywane iż odrywają również nas na chwileczkę zapomnienia
Z minuty na minutę jednak przekonywałem sie do rewelacyjnej gry potężnego duetu Streep i Cages. Film dał mi troszkę do myślenia i wcale nie tak szybko dowiedziałem się iz Kaufman ma brata.. ale tylko dla siebie. Jednak nie ma to jak oglądanie filmu bez czytania opisów przed seansem :) Scenariusz po głębszych przemyśleniach jest moim zdaniem tuż obok aktorstwa największa zaletą i jego moc mogę tylko porównać do "Godzin". Film nie zrecznym powiazaniem tak sensacji, dramatu jak i momentami komedii.

użytkownik usunięty
WIDMO82

Teraz, to dopiero dałeś ciała...
Zażartowałeś sobie brutalnie? Rola M. Streep w "Dzikiej rzecze" to jej bodaj jedyny niechlubny występek w karierze. Film położony pod każdym względem. Rozumiem, że moze sie komus podobać, ale zwyczajnie nie wolno wymieniać go jako przykład fantastycznych umiejetności pani Streep. Jesli ja pamietamy to raczej z innych filmów, a jesli ich nie widziałeś, to ci zazdroszczę. Też chciałbym zobaczyć np "Wybór Zofii" po raz pierwszy.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

sprostowanie
Kiedy ogladałem ten film miałem 12 lat :) to były moje pierwsze filmy które ogladałem w kinie. z kazdym nastepnym uzależniałem sie od duzego ekranu. wtedy wywarł na mnie ogromne wrazenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones