PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32356}

Adaptacja

Adaptation.
6,9 19 681
ocen
6,9 10 1 19681
7,2 20
ocen krytyków
Adaptacja
powrót do forum filmu Adaptacja

chała

użytkownik usunięty

Ludzie!!! to ma być komedia?. Film mial byc odpowiednikiem polskiego "Dnia świra". Na "dniu..." widzowie ryczeli ze śmiech, na "adaptacji" nikt się nawet nie uśmiechnął! nie idzcie na to - strata czasu i pieniedzy.

ocenił(a) film na 9

Kluczowe słowa kluczem do sukcesu?
To co odróżnia Adaptacje od Dnia świra to zapewne nateżenie wulgaryzmów w tym drugim, przy których zaobserwowałem (niestety) największe salwy śmiechu. Czyżby ludzie śmiali się tylko z przekleństw? Może w tym tkwi sukces Dnia świra i klęska Adaptacji? Jak dla mnie oba filmy są bardzo pozytywnie (z)nakręcone. Szkoda, że to takie filmowe "białe duchy"...

ocenił(a) film na 10

I właśnie w tym sęk...
To nie jest żadna komedia! Ja nie nudziłam się ani trochę, ale już to pomińmy. To jest film który porusza wątek podwójnej osobowości, wątek problemu adaptacji, rozbierzności marzeń z rzeczywistością... A mimo to niezwykłości dnia codziennego, który może być taki właśnie m. in. dzięki wyobraźni i marzeniom. Mówi też o rozczarowaniu, o miłości... Dla mnie to arcydzieło. Dawno nie znalazłam tyle tak zgrabnie ujętej treści w jednym filmie.

ocenił(a) film na 10

I właśnie w tym sęk...
To nie jest żadna komedia! Ja nie nudziłam się ani trochę, ale już to pomińmy. To jest film który porusza wątek podwójnej osobowości, wątek problemu adaptacji, rozbierzności marzeń z rzeczywistością... A mimo to niezwykłości dnia codziennego, który może być taki właśnie m. in. dzięki wyobraźni i marzeniom. Mówi też o rozczarowaniu, o miłości... Dla mnie to arcydzieło. Dawno nie znalazłam tyle tak zgrabnie ujętej treści w jednym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones