PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31159}

Adwokat zbrodni

Guilty As Sin
6,9 4 819
ocen
6,9 10 1 4819
Adwokat zbrodni
powrót do forum filmu Adwokat zbrodni

...z tych dwóch powodów warto obejrzeć ten film. Co do reszty... no cóż, fabuła jest niesamowicie dziurawa i bezsensowna. Aktorka grająca J. Haines sprawia wrażenie jakby występowała w filmie pierwszy raz w życiu. Jest wiele minusów ale Don Johnson był po prostu fantastyczny! Naprawdę szkoda mi tego aktora. Miał taki gigantyczny potencjał, a zagrał w tak niewielu filmach... pomijając seriale.

Ocena filmu: 8/10 - ale równie dobrze można by wystawić 5/10.

ocenił(a) film na 4
janko_bzykant_

Albo nawet 4/10 jak ja to uczyniłem, bo to co mnie trzymało ''przy życiu'' oglądając ten film, to raptem ścieżka dźwiękowa lecz i tak standardowa, oddająca klimat lat 90-tych i chyba błękitne oczy Rebecci De Mornay. Don niestety był dla mnie od samego początku przewidywalny, w ogóle nie budził respektu, a to jego szeptanie przeplatane ze sztucznym wybuchem emocji drażniło mnie niesamowicie. Przewidywalny, naiwny, dziurawy film, który nie wiedzieć czemu nosi identyczny tytuł (tutaj przynajmniej) ,jak świetny thriller z Al Pacino. W życiu bym nie przypuszczał, że Lumet stworzy tak niczym nie wyróżniający się film.
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones