PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31159}

Adwokat zbrodni

Guilty As Sin
6,9 4 819
ocen
6,9 10 1 4819
Adwokat zbrodni
powrót do forum filmu Adwokat zbrodni

Zawsze jestem ciekaw dlaczego traktuje sie nas jak idiotow - kim jest ten "ktos" kto wymyslil
Polski tytul filmu - dlaczego ktos liczy na to ze skoro Adwokat Diabla byl super i sie podobal
to jadac tylko na tytule wypromuje sie film - ech szkoda gadac - juz kiedys ktos z tvp
powiedzial "to my wiemy co wy powinniscie ogladac" - jestesmy az takimi moherami !!!!
protestuje przed takim traktowaniem

ocenił(a) film na 7
jandwao

W programie tv jest podany tytuł "Adwokat zbrodni", więc to kwestia filmwebu i Ich boskiego, irracjonalnego i wybiórczego traktowania ludzi i tego, co wrzucają. Mi odrzucili wszystkie materiały, wszystkie fajne recenzje, opisy itd. a kogoś debilnie podany polski tytuł filmu dopuszczają bez mrugnięcia i zastanowienia.

uwieziona

racja ja jak kiedyś normalne tłumaczenie kinowe i w ogóle logiczne wstawiłam to mi filmweb odrzucił.. LoL..

jandwao

Jeśli ten wpis to Twój protest to winszuje! hahah na pewno ktoś ważny go zauważy i zmieni koncepcję! Buahaha

ocenił(a) film na 7
jandwao

Ale ten film powstał przed ADWOKATEM DIABŁA z Pacino i był wydany wtedy na kasetach video z właśnie takim tytułem.

jandwao

Film Lumeta wchodził do kin własnie jako "Awokat diabła", więc twoje rozumowanie jest zupelnie bezpodstawne, bo film z Alem Pacino powstal w 4 lata później. Poza tym Film Lumeta jest dużo lepszym dziełem, niż ten z 1997 roku. Więc zanim zaczniesz protestować przed jakimś traktowaniem zastanów się czy sam z siebie głupka nie robisz. Pozdrawiam.

Leon_B_Fink

dziekuję za lekcje - nie wiedziałem ze był wcześniej na kasetach- nie pasowało mi polskie tłumaczenie tytułu i stad moje obużenie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones