PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 465
ocen
7,1 10 1 367465
5,2 32
oceny krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Johnny jako kapelusznik- http://i36.tinypic.com/xcoep2.jpg :)) co o sądzicie o tej charakteryzacji?

Harl

jest w jakis sposob potwierdzone, ze tak bedzie wygladala charakteryzacja Johnnego?
jesli tak - czuje się lekko zawiedziona...

ojojoj_92

Wydaje mi się, że to raczej prawdziwa informacja (masz na http://johnny-depp.org), chyba że Burton coś zmieni ;)

ocenił(a) film na 8
Harl

nie jest zle, oczy sa swietne swoja droga wyglada troche jak mieszanina edwarda,willego wonky i Sweeney Todda.

Harl

Pokręcony wygląd, ale ciekawy (choć słyszałem zarzuty o fotomontażu z Edwarda Nożycorękiego). Tylko co on trzyma na rękach, Marcowego Zająca (nieźle go pogryzł)?

PS. http://www.tinyurl.pl?ZcVQET2T

:)

ocenił(a) film na 8
Harl

W sumie mi się podoba...Racja racja...Taka mieszanka.Wszystkiego po trochu ;) ale najlepsze są włosy :D

Zarrock

w sumie spodziewalam sie johnny'ego bardziej alla willy wonk, ten prypomina edwarda. ale nie jest zle ;p

Harl

Nie jestem zachwycona... Johnny zaczyna być wkładany w ramy... "potrzebujemy jakiegoś wariata? weźmy Deppa i ucharakteryzujmy go, a on się już odnajdzie w tej roli..." Nie uważacie, ze Edward, Todd i Willy to trochę ta sama osoba? Biedny skrzywdzony człowieczek o dziwnym wyglądzie pragnący zemsty albo zadośćuczynienia... Swoją drogą na tym zdjęciu przypomina Christophera Walkena. Brakuje mi wśród nowszych produkcji Johnnyego jako nie-przemalowanego-chłopca czy -pirata, i nie-plastelinowego-pana-młodego... Chciałabym zobaczyć znowu jego własną nieucharakteryzowaną twarz i kawałek dobrej roli zamiast napchania głupich min i świńskich dowcipów.

ocenił(a) film na 6
Fatma

A nie zauważyłaś że Edward, Todd i Wily wywodzą się spod ręki tego samego reżysera - a jak wiadomo Burton robi filmy w podobnych konwencjach, więc nie dziwota, że w jakimś stopniu są podobni.

Najtrudniej jest zagrać psychola, więc niorą do tych roli najlepszego aktora. Proste.

Dla mnie Kapelusznik rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
kubenson

Bardzo dobrze to wygląda!Zobaczymy jak będzie dalej.Szykuje się kolejne dzieło Burtona po Bardzo dobrzym "Sweeney'u.

ocenił(a) film na 10
batii20

Wow kapelusznik to istna rewelacja, nie spodziewałam się, ze bedzie, az tak rewelacyjnie wyglądać. No to się szykuje kolejny świetny film spułka Burton-Depp juz sie nie mogę doczekać ^^

BK_201

Jak zwykle mocno ekscentrycznie, może być...

ocenił(a) film na 4
Albertino

Miałam nadzieję na coś zupełnie innego!
Nie tak wyobrażałam sobie Kapelusznika....
Czy to na pewno oficjalna charakteryzacja?

Coward

oj śmierdzi to kwasem na kilometr :D ...

ocenił(a) film na 5
Malakay

Kiczem nie.Jest to film na ktory czekam odkad sie dowiedzialem ze Burton
ma zamiar zekranizowac wiec lcize ze zle nie bedzie.Zreszta jak na
razie burton nas nie zawiodl zadnym filmem.Troche zawiedziony to ja
jestem Mią Wasikowską ale cóż...

Fatma

W każdej z tych trzech postaci jest Burton, dlatego on i Depp są tak dobrym duetem. Owszem, śmierdzi tu szufladkowaniem, ale widać, że obu ta stylistyka kręci, a powiązania wcale nie dają wrażenia odtwórczych wizji, tylko konsekwencji stylistycznej i tematycznej. Tim mówi tymi filmami i tymi postaciami.

Wizja Kapelusznika mnie zadowala, właśnie takiej się spodziewałam ^^ Po obejrzeniu "Fabryki..." rzuciłam w powietrze prorocze słowa "Tim, musisz kiedyś nakręcić Alicję, a Depp zagra Kapelusznika" ^____^

ocenił(a) film na 9
Harl

kocham Burtona, kocham Deppa.
ale trochę przesadzili

ocenił(a) film na 8
ikaa

A ja jestem tym zdjęciem jakoś tak pozytywnie zaskoczona ;) Bardzo burtonowy ten Depp, ale uwielbiam go grającego takie oryginalne i pokręcone postacie...:)

ocenił(a) film na 9
Harl

jasne jasne:d JOKER w MR mial wygladac zupelnie inaczej niz to przewidywano ;) wiec watpie aby ujawnili wizerunek deppa :P

Harl

frywolnie eteryczny ;] myslalam,ze po diabolicznym golibrodzie nie znajda juz pomyslu na dobra charakteryzacje, a tu zaskoczenie!! oj nie moge sie doczekac kiedy film pojawi sie w kinach

użytkownik usunięty
agata891101

O mój boże on wygląda jak z horroru. Owszem nie spodziewałam się specjalnie łagodnej charakteryzacji, ale to jest dla mnie lekkim szokiem. Podoba mi się dość ;)) jak w banku mają nominacje do Oscara w tej kategorii.

ocenił(a) film na 7

ja powiem tylko tyle że..strasznie nie mogę doczekać się tego filmu ;) Lubię tego typu "bajki" ;)

ocenił(a) film na 7
millcia

ooo tak ja też, a te wszystkie spekulacje kto jak co i gdzie to wole tego nie czytać bo mi się cała zabawa popsuje xpp Zresztą to film Burton więc napewno będzie magiczny :)

I bardzo dobrze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones