PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417531}

Angus, stringi i przytulanki

Angus, Thongs and Perfect Snogging
6,3 26 040
ocen
6,3 10 1 26040
4,3 3
oceny krytyków
Angus, stringi i przytulanki
powrót do forum filmu Angus, stringi i przytulanki

Nie polecam. mogłam stracić to półtorej godziny w jakiś lepszy sposób. Film dość...
żałosny. Jeśli dorośli tak widzą mnie, i moich rówieśników - wstyd mi. Przewidywalny do
bólu. To co teraz napisze mało ma wspólnego z obiektywną oceną ale główna bohaterka
była strasznie brzydka :o co innego Robbie ♥ ten chłopak i sceny z nim to jedna z niewielu
rzeczy które mi się w filmie podobały. no i muzyka całkiem : )

ocenił(a) film na 8
nicsienieliczy

mysle ze wlasnie o to chodzilo zeby glowna bohaterka nie byla zbyt piekna - to film dla mlodziezy i o ich problemach, moze dla niektorych troche przerysowanych, ale prawdziwych. jak by sie czuly inne nastolatki (w tym ja ;p ) porownujac sie z jakas boginia pieknosci ? tutaj porownuja sie ze zwyczajna dziewczyna. film nie jest zalosny. i moze nie do konca tak dorosli widza mlodziez ale mysle ze w podobny sposob.

ocenił(a) film na 3
nicsienieliczy

Uwierz mi, dorosli widza Twoich rowiesnikow w znacznie gorszym swietle. Wiekszym problemem nastolatkow nie sa stringi i calowanie po katach, ale chodzenie bez majtek i dawanie dupy za pare jeansow. Wiec ja odebralem film jako bajke a nie film o tym jak wyglada zycie nastolatkow w publicznej szkole.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones