PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676535}
2,3 39
ocen
2,3 10 1 39
Animus
powrót do forum filmu Animus

Więc tak... mam słabość do filmów o nawiedzonych miejscach i tym podobnych obrazów.... aczkolwiek... tutaj film mnie rozłożył na łopatki. Czekałam na coś... na cokolwiek... jakieś drgnienie... czekałam i czekałam... a tu napisy końcowe. I brak mi było sił na cokolwiek tak mnie powaliła nuda wiejąca z prędkością naddźwiękową wręcz....
dodam, że aktorstwo pierwsza klasa żenady
fabuła... jaka fabuła??? ehhhhhh.... co za strata czasu

Lilith_Flame

Oj tam, oj tam fabuła była hehe i to nie raz i w wielu innych filmach "Grupa młodych ludzi" - już wiadomo o chodzi chce nakręcić dokument o duchach w nawiedzonym szpitalu coś mi dźwięczy grave encounters? Tak jak zaczęła mi się podobać stylistyka (do filmu paranormalnego będzie pasować) okazało się że film to slasher i cały plan w pi... ale co może uratować film typu slasher tak źle nakręcony? Instynkt przetrwania! Którego filmie nie ma :) morderco uciekałam lecz ty byłeś szybszy jestem twoja możesz robić ze mną co Ci się podoba. 2.8/10

Zebu_Lindsay

no dobra... fabuła, czy nie... nie zmienia to niepodważalnego faktu, że ów film to wielka strata czasu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones