PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33971}

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Charlie's Angels: Full Throttle
5,5 51 179
ocen
5,5 10 1 51179
4,2 6
ocen krytyków
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
powrót do forum filmu Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Dobra część tak samo jak poprzednia tutaj fajna była akcja jak strzelali się na początku i Cameron ujeżdżała mechanicznego byka ,albo jak były przebrane za zakonnice .No albo jak ich postrzelili a one i tak nadal żyły sobie ;(. No cóż albo scena jak były jakieś rajdy motocyklowe i się tam strzelali w powietrzu skacząc na motorach :).Ten gosciu co ucinał włosy jakiś psychopata pojawił się także w 1 częsci też był fajny gosciu Drew się w nim zakochała chyba? Albo jak powaliła jakiegoś gostka w barze co ją poklepał po tyłku ;). Hehh Lucy liu też była dobra jak podjechała pod samochód żeby tam coś zainstalować .Bardzo dobry film zasługuje na ocenkę 8/10 bardzo fajna komedia akcji polecam dobra akcja powalająca na kolana oglądałem i śmiałem się co niemiara przez cały film . Kocham tą serię bardzo fajna rola Drew czy Lucy Liu Cameron Diaz też piękna polecam nie wiem jak serial ale film mnie się podoba mam obie części i bardzo się mnie podobają :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones