PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33971}

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Charlie's Angels: Full Throttle
5,5 51 176
ocen
5,5 10 1 51176
4,2 6
ocen krytyków
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
powrót do forum filmu Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

beznadzieja

ocenił(a) film na 3

straszna szmira i kicz

piotruchowy

Fabuła tego filmu jest bez sensu, co czyni go po prostu głupim. A główne bohaterki biegają tam i z powrotem jak oparzone. Nie pomogła też plejada znanych aktorów, jak np. John Cleese, który w pewnym momencie po prostu patrzy na Lucy Liu zdezorientowany... Dezorientacja, to najsilniejsze uczucie jakie towarzyszyło mi podczas oglądania tego filmu. To, że zmarnowano spory kawał taśmy celuloidowej, jeszcze przełknę. Ale tego, w jaki sposób tajemniczy McG (punkt G?) do spółki z Cameron Diaz i jej koleżankami próbuje zabić legendę dawnego, świetnego serialu, to jest najzwyklejsza zbrodnia.

Sony_West

Zgadam się z przedmówcami w 100%. Jedyny atut tego filmu to ładne aktorki.

ocenił(a) film na 3
KierowcaBombowca

Czy ja wiem, czy ładne...

piotruchowy

Dawno nie widzialem tak kretynskiego filmu, jak Diaz mogla zagrac w takim gownie? :(

ocenił(a) film na 3
premo7

Zgadzam się, ten film to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 7
piotruchowy

popatrzcie na ten film jak na pastisz, zart z konwencji.... ;)

piotruchowy

Zgadzam się a ich walki bez komentarza,dawno nie widziałem czegoś bardziej sztucznego a Diaz po tym filmie nie znosze...

piotruchowy

fakt ani to śmieszne ani wciągające żenada szkoda pieniędzy na kręcenie takich filmów

carry_89

Moją uwagę zwrócił fakt, że serialowe aniołki Charliego były zniewalającymi pięknościami szczególnie ta blondynka. O filmowych odpowiednikach nie mam zamiaru się wypowiadać, może jedynie ta ruda była fajna. Do końca to nie widziałem, czy reżyser chciał zrobić z tego kino akcji czy komedię- zbyt amerykańskie jak dla mnie.

ocenił(a) film na 9
piotruchowy

Temat dla ponuraków.Film jest wspaniały Scenariusz jest głupi wiele scen jest nierealnych ale tak miało być nie widzicie że to parodia kina akcji .Doskonałe kino na rozluźnienie.Bez zbędnych morałów czysta zabawa.Jak Ktoś nie lubi omijać szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 3
piotruchowy

Aniołki Charliego to beznadziejna seria filmów gdzie fabuła nie ma sensu i chodzi tylko o efekty i pokazanie fajnych lasek, gdyby w główne role wcieliły się jakieś mało urodziwe aktorki, średnia tego filmu pewnie była by poniżej 3.

użytkownik usunięty
mk34

TO ZAKRAWA NA BEZCZELNY NAPAD NA KIESĘ a film jest kwintesencją kiczu i szmirowatości :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones