PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8}

Apostoł

The Apostle
6,6 740
ocen
6,6 10 1 740
Apostoł
powrót do forum filmu Apostoł

niestety słaby

ocenił(a) film na 1

Przykro mi to mówić, ale mimo Roberta Duvalla jest to najnudniejszy film, jaki w życiu widziałam. :(

ocenił(a) film na 4
kejti

Re: niestety słaby
Częściowo się z Tobą zgadzam. Faktycznie film nie porywa akcją, a właściwie to posiada wiele dłużyzn i w wielu miejscach jest nudny. Ale myślę, że jest to kwestia tego, iż Duvall nie poradził sobie jako reżyser, scenarzysta i aktor jednocześnie. Sam scenariusz w sumie po paru poprawkach nie byłby taki zły. Niestety razem jakoś to nie wypaliło. Ale bynajmniej nie uważam, że to najnudniejszy film.

ocenił(a) film na 10
kejti

To chyba spałaś na tym filmie! Dla mnie to jeden z najlepszych filmów. Daje do myślenia. To dzieło życia Roberta Duvalla , który częściowo sfinansował produkcję! Nie wiem dlaczego takie filmy nie są popularne i mocno nad tym ubolewam. Uważam , że film powinien nam coś dawać , pokazywać , nauczać i taki właśnie jest Apostoł! Polecam wszystkim!! Są filmy o których można powiedzieć przeciętny , słaby - jest to kwestia gustu , ale kto o tym filmie tak mówi to chyba do niego nie dorósł! A jeżeli chodzi o Roberta Duvalla - to moim zdaniem rola jego życia!

ocenił(a) film na 9
kejti

A więc mówisz, że w tym filmie zawiodło na całej linii wszystko, muzyka, zdjęcia, reżyseria...
A dla mnie ta ocena, to ocena ignoranta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones