PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9053}

Arizona Junior

Raising Arizona
6,7 9 651
ocen
6,7 10 1 9651
7,2 9
ocen krytyków
Arizona Junior
powrót do forum filmu Arizona Junior

Ulubiona scena? :)

użytkownik usunięty

Film po prostu fantastyczny - powinniście miec ulubioną scenę, czyż nie? Moja jest ta z Cagem i pieluszkami - sama w sobie prześmieszna, a razem z podkładem muzycznym - rozwala (zapowiedź "Bracie gdzie jesteś"???)

ocenił(a) film na 9

Dobry motyw jest tez kiedy Goodman wylania sie spod ziemi - nie moglem...

ocenił(a) film na 8

Mnie najbardziej rozbawiła scena w której Ed (Holly Hunter) śpiewa "kołysankę" dziecku, które miało nocne koszmary. Pozwolę sobie przytoczyć tutaj jej słowa. Naprawdę super sprawa dla maluchów:

Father sits at his cabin door
Wiping his tear-dimmed eyes
For his only son soon shall walk
To yonder scaffold rise
My race is run beneath the sun
The scaffold now waits for me
For I did murder that dear little girl
Whose name was Rose...


Super jest także wizyta znajomych Hi i Ed.
Postać grana przez Frances McDormand jest niesamowita. Jej zachwyty nad dzieckiem (He's an angel straight from heaven!) oraz porady dotyczące wychowania dziecka są po prostu boskie.

nie no. najlepsze jak z tymi pieluszkami ucieka. ta muzyka jest genialna

Wookie_LG

a gdzie to teraz można oglądnąc?

ocenił(a) film na 8
danielpiw23

oczywiście scena z pieluchami ;) dobry był też motyw z napadem na bank, wizyta znajomych i sceny z fabryki (koleś od chyba Billa Parkera?)

Najlepsza jest rozmowa na pustyni o podmiance żon,napad na sklep(jeden Missisipi,dwa Missisipi,trzy...)i zgadzam się z przedmówcą: dwóch kretynów napadających na bank rolniczo-mechaniczny!!!

ocenił(a) film na 10

Mi się podoba końcówka. No poprostu wymiata. :):):) Facet z mega giwerą, granatem, no wymiękłam poprostu. Mały budżet, a taki efekt!!! :):):) Wogóle film pozytywnie zakręcony i tak dziwaczny, że aż ciekawy. Poezja.

"One Missisipi, two Missisipi, three Missisipi...".
To nie była scena wprawdzie, tylko gag, ale najbardziej mnie rozbawił właśnie ten sprzedawca :P.

Mnie chyba najbardziej rozwaliło: "Synu, masz pończochę na głowie" czy coś w ten deseń :) Kołysanka też była niezła. Film niestety mi się nie spodobał... Pierwszy obraz Coenów, który oceniłem tak nisko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones