PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31599}

Arszenik i stare koronki

Arsenic and Old Lace
7,8 11 992
oceny
7,8 10 1 11992
8,2 11
ocen krytyków
Arszenik i stare koronki
powrót do forum filmu Arszenik i stare koronki

jesli ktos nie mial jeszcze okazji go obejzec to zapraszam. 26 lipca na TCM o 21 beda emitowac:))

ann_marie

bedzie znowu na TCM

jesli ktos nie mial jeszcze okazji go obejzec to zapraszam. 06 lutego na TCM o 21 beda emitowac:)) w kazdym razie ja obejrze:)

ocenił(a) film na 8
ann_marie

I znowu na TCM...
22.01.2008 Tylko poczekać na wczoraj i obejrzeć.
Trochę poniewczasie, ale szczerze polecam. ^^'

(informacja dodana w celach archiwizacyjnych)

Khaosth

Ostatnio też było na TCM, ale w środę o 15, a w czwartek...o 13. Raz, że miałem szkołę, a dwa - TCM mam od 21 dopiero, bo wcześniej leci...Cartoon Network.

Nie rozumiem tego, ma ktoś z Was możliwość oglądania TCM w godzinach porannych, południowych czy popołudniowych?

Swoją droga - dlaczego tego filmu nie puszczą na jakimś innym kanale:/

Wodzirej

Tak, upc cyfrowa ( z dekoderem) daje tcm przez caly dzien. Tyle ze filmy sie tak bardzo powtarzaja w tym kanale, ze zwykle nie problemu przy braku czasu.
A nie puszcza na innym kanale, bo przecietny widz nie chce ogladac takich (czyli starych) filmow, nawet jesli sa naprawde dobre. Przykre, ale prawdziwe...

sobie

całodobowe TCM posiada w swojej ofercie TESAT, trzeba wykupić pakiet filmowy za ok 12zł i można oglądać TCM od rana do wieczora :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones