PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39232}

Atak pomidorów zabójców

Attack of the Killer Tomatoes!
4,7 2 598
ocen
4,7 10 1 2598
5,0 3
oceny krytyków
Atak pomidorów zabójców
powrót do forum filmu Atak pomidorów zabójców

Dawno sie tak nie ubawiłem na filmie :D Głupawy film, momentami czuć było Monty Pytona a nawet Kubricka (tia, nie pytajcie czemu)... Poczułem się jak za starych dobrych czasów kiedy to na VHSie się filmy miało i odkrywało takie perełki :D I ta piosenka "Puberty Love"... Cudo! :D

Pikuslaw

Zapomniałem: jakby co to dałem mu 9/10 - w pełni świadomie!

ocenił(a) film na 4
Pikuslaw

Gdzie ty tam Pythonów wyniuchałeś ?!

ocenił(a) film na 5
Birke_La_Folle

w kilku momentach probowali nasladowac pythonow. ale w wiekszosci wypadkow sztucznie i na sile

ocenił(a) film na 9
Pikuslaw

Mnie też się podoba ;P To jest takie głupie, że aż śmieszne

ocenił(a) film na 7
Pikuslaw

Dałem 7/10 :) Oglądałem to jakieś 8 lat temu i pamiętam że śmiałem się tak że mi tchu brakowało. Film po prostu tak głupi że aż zabawny do bólu xD

Pikuslaw

mnie powaliła parodia szczęk i scena w której wojskowi zajmują miejsca za stołem:))))

Pikuslaw

te nawiązania raczej im nie wyszły. szkoda, bo pierwsze minuty filmu dawały nadzieję na coś naprawdę niezłego. piosenka początkowa - genialna. kobieta w kuchni - cudo. później było już tylko gorzej. twórcy sami chyba nie wiedzieli co chcą osiągnąć. zanudził.

ocenił(a) film na 9
Pikuslaw

Film był bardzo pajtonowski i muszę stwierdzić, że wyszło to twórcom całkiem dobrze. Oczywiście oryginał ciężko jest naśladować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones