PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39232}

Atak pomidorów zabójców

Attack of the Killer Tomatoes!
4,7 2 598
ocen
4,7 10 1 2598
5,0 3
oceny krytyków
Atak pomidorów zabójców
powrót do forum filmu Atak pomidorów zabójców

Oglądałem go dawno temu i o ile mnie pamięć nie myli to największe na mnie wrażenie zrobiło to, że ktoś dopuścił ten film do dystrybucji - samobójca? Zresztą sam tytuł mówi wszystko za siebie. PORAŻKA.

ocenił(a) film na 2
opoz

Przecież to film kultowy.:-)

użytkownik usunięty
opoz

odnosisz się do filmu który został zrobiony 6 lat później

ocenił(a) film na 2
opoz

Polacy to narod smutasow i ty jestes tego najwybitniejszym przykladem ...
Szczyt szczytow zeby nie miec juz nawet dystansu do filmow zrobionych w celach eksperymentalnych juz nie mowiac o dystansie do samego siebie ...

ocenił(a) film na 1
aproxx

Ja? Ja jestem człowiekiem mega wesołym, nigdy bym tak o sobie nie powiedział (smutas). Film mi się nie podobał i tyle. Bezsensowna jest Twoja generalizacja.

ocenił(a) film na 2
opoz

Czlowiekiem mega wesolym powiadasz ... Jednak nie widze na twojej stronie w ulubionych jakolwiek uwielbialbys monty pythona, stare komedie francuski czy chociazby wloskie ... No chyba, ze twoj super mega humor polega na ogladaniu terazniejszych polskich tandetnych kabaretow ...

ocenił(a) film na 1
aproxx

Skąd ta Twoja wrogość? Każdy ma swoje poczucie humoru, a Monty Pythona mam w ulubionych, szkoda tylko, że dobrze nie przeglądnąłeś moich ulubionych. No ale jako, że Polacy są smutasami, to trzeba też dodać, że są też mało cierpliwi w poszukiwaniach :) Pozdrawiam i trochę więcej swobody, a nie niepotrzebnej spinki.

P. S. Polskie kabarety lubię, bo czemu mam nie lubić. Kabaret Tey, Koń Polski, Moralnego Niepokoju, itp. Ty nie lubisz żadnego?

ocenił(a) film na 1
opoz

Aha, masz tu linki, w którym są moje ulubione, jeżeli stwierdzisz, że nie w nich żadnych ciekawych komedii, to ja się poddaje i od razu przyznaję, że jednak mega smutas ze mnie, jak i z wszystkich Polaków - oprócz ciebie, oczywiście :)

http://www.filmweb.pl/user/opoz/films#voteStart=10&voteEnd=10

http://www.filmweb.pl/user/opoz/films#voteEnd=9&voteStart=9

ocenił(a) film na 2
opoz

Jak widze te kabarety polskie na comedy central albo na jakis polskich kanalach to mnie mdli od tej glupoty. Najlepsze jest to, ze z niczego smieje sie ta widownia ... Kiedys to byly kabarety Smolen i Laskowik teraz to dno i upadek ...

ocenił(a) film na 1
aproxx

Niestety, muszę się z Tobą zgodzić. Obecnie polskie kabarety i seriale komediowe, nadają się co najwyżej do naciśnięcia przycisku off na pilocie. Ostatni raz, kiedy pośmiałem się z polskiego serialu, były to czasy, kiedy leciały Miodowe Lata. Może serial nie za wysokich lotów, ale budził uśmiech na mojej twarzy.

ocenił(a) film na 2
opoz

Proponuje angielski serial ,,Rodzinka,, niezla polewka w kazdym odcinku ... Nie mylic z ta polska zenada pod takim samym tytulem ... To zupelnie co innego. Kiedys polska komedia byla wysokich lotow czy to w wydaniu serialowym czy pelnometrazowym czy tez kabaretowym ... Teraz to zamiast smiania sie chce czlowiekowi chce sie plakac nad tym czyms.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones