PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 783
oceny
7,6 10 1 82783
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Na prawdę nie rozumiem, czemu ten film jest na takim wysokim miejscu w rankingu...

paulina_pixi

Widocznie nie masz wrażliwości muzycznej i nie zrozumiesz przekazu filmu, bo tylko niektórym jest to dane :) Spłakałam się na końcu jak bóbr.. Piękny film.

KaHaPrzezSamoH

Jak dla mnie to film fantasy. Mnóstwo rzeczy nieprawdopodobnych, które aż rażą. Jesli chodzi o muzyke, to jest wiele filmów muzycznych, dużo lepszych. Bo szczerze mówiąc, nie widze w tym filmie ani jednej sceny, która pokazuje tą muzyke. A jaki ten film ma przekaz? No jaki? Ludzie zawsze lubili nieprawdopodobne, nierealne historyjki z super zakończeniem.

ocenił(a) film na 6
paulina_pixi

Też nie rozumiem, może dlatego że przyjemnie się go ogląda i z góry znamy zakończenie.

ocenił(a) film na 1
paulina_pixi

Zacytuje kogoś z innego wątku dot. tego filmu, który pięknie podsumował to nieporozumienie: "Najbardziej sztampowy, infantylny, denny kicz w historii kinematografii. Tylko dla osób przechodzących przez ciężki przypadek PMS"

Karule

największy gniot jaki widziałam. zaczyna mnie zastanawiać KTO GŁOSUJE NA FILMWEBIE....prawie 50tysiecy osób zagłosowało że film który ma ocene 7,8 !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones