PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 786
ocen
7,6 10 1 82786
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Niektóre rzeczy po prostu są złe i to jest fakt - tak jest w przypadku tego filmu. To nie jest nawet kwestia niedobry/ dobry, ale kwestia człowiek inteligenty/ upośledzony. Ci, których poruszyła ta historia muszą być niesłychanie ograniczeni, albo żadnej przyzwoitej produkcji nie widzieli. Wylewający się z tego filmu kicz przyprawia o zawrót głowy. Mamy tu sytuacje, gdzie totalny chłam i całkowicie idiotyczna historia próbuje być czymś głębokim. Doprawdy nie trzeba być mądrym, żeby to dostrzec. W dodatku ta koszmarna gra tego dzieciaka - jego tępy i wkurzający wyraz twarzy sprawił, że miałem ochotę rzucić butem w telewizor. Chcecie zobaczyć co znaczy dobra gra małoletniego w filmie, to oglądnijcie Nicka Stahla w "Człowieku bez twarzy", albo Natalie Portman w "Leonie Zawodowcu". Szkoda się dłużej nad tym rozwodzić - kino dla idiotów.

ocenił(a) film na 2
Karule

Dalem 2, bo widzialem jeszcze wieksze chaly, ale sposrod prawie 3000 filmow, ktore ocenilem, ten zalicza sie do 40 najgorszych.
Pozdrawiam, bo znasz sie na kinie

ocenił(a) film na 10
Karule

Całkowicie się nie zgadzam, zresztą nie tylko ja ale i tysiące zachwyconych widzów... Może miałeś zły dzień. A zresztą o gustach się nie rozmawia:D

ocenił(a) film na 10
Karule

1/10? Serio?

użytkownik usunięty
Karule

A obrażanie innych tylko dlatego, iż spodobało im się to, co tobie nie pasuje, to zwyczajne chamstwo i totalny brak elementarnej kultury. Az mnie cieszy, że nie mam do tego filmu negatywnych odczuć, co jasno i jednoznacznie odcina mnie od poziomu, który ty reprezentujesz....

ocenił(a) film na 7
Karule

Jak zwykle na tym portalu jeśli komuś się coś nie podoba to trzeba zanegować film ubliżając wszystkim dookoła łącznie z aktorami,reżyserem i nie wspomnę o kimś komu akurat film się podobał...do tego używając obraźliwych i prostackich słów.Nie zrozumiem tego chyba nigdy...Można przecież ocenić i nic nie pisać.Tak trudno się powstrzymać wszystkim tym znawcom kina?Wieczni krytykanci niezadowoleni z niczego i nikogo.

ocenił(a) film na 7
Karule

Brawo kolego, myślę, że jesteś liderem wśród idiotów. Płytki, plastikowy buraczek, który daje sobie prawo do oceniania ludzi bazując na ich upodobaniach.

ocenił(a) film na 10
Karule

O gustach się nie dyskutuje. Z resztą jeśli komuś się podoba jakiś film, a tobie nie,to nie masz prawo go krytykować i obrażać. Jeżeli taka jest twoja opinia na ten temat,to właśnie pokazałeś swoje wychowanie i kulturę. Nie mam zamiaru się kłócić, jednak żal mi jest takich ludzi jak ty-którzy nie potrafią uszanować zdania innych.

ocenił(a) film na 1
Belcia00

Jeżeli ktoś bohomaz porównuje do Vermeera, disco-polo do Mozarta, to zasada "o gustach się nie dyskutuje" nie obowiązuje dziecko. Wysoka ocena dla tego filmu to obelga dla prawdziwej kinematografii i banda bezguścia nie zmieni tego.

ocenił(a) film na 10
Karule

Dzieckiem jestem dla swoich rodziców,może że jesteś sierotą,nie wnikam,a jeśli tak to bez urazy.Z resztą tak płytka i arogancka osoba nie wpłynie na moją opinię.

ocenił(a) film na 1
Belcia00

Widać wpłynęła, skoro zmieniłaś swoją ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones