PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 786
ocen
7,6 10 1 82786
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Kto by chciał aby powstała 2 część

Izabela727

Ja. Film jest rzeczywiście świetny, ale jednak nie można nazwać tego filmu arcydziełem. Zakończenie bardzo mnie rozczarowało. Chociaż fajnie by było gdyby powstała druga część.

lady_dariaa

A jakie byś chciała zakończenie koleżanko, inaczej, jakbyś je widziało żeby Ciebie usatysfakcjonowało. Dla mnie pasowało, takie banalne ale miłe. Lubię happy endy, jak film nie ma happy endu to jakiś taki wkurzony jestem na koniec :P

Mateo_SF

Po prostu żeby nie było banalne, kolego. Również lubię happy endy, ale nie w każdym filmie pasują. A co do tego filmu.. pasuje happy end, ale ja bym jednak go trochę zmieniła. Haha, czasami też tak mam, ale powiedziałabym, że bardziej zdołowana. :)

użytkownik usunięty
Izabela727

Lepiej żeby nie było 2 części film jest świetny, a często się zdarza że 2 część jest totalnie beznadziejna w porównaniu do 1. Jestem na nie ; p

ocenił(a) film na 7

Film dobry, miło się go ogląda, ciekawe przedstawienie tematu muzyki ale to nie film do którego mógłby być zrobiony sequel.

ocenił(a) film na 3
Izabela727

Ja bym nawet zapłacił, żeby nie powstała.

Izabela727

Miałam napisać,że zboczeniec ale pewnie zwolennicy filmu mnie zaraz zlinczują więc nie napiszę. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones