PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 786
ocen
7,6 10 1 82786
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Dziś...

ocenił(a) film na 10

Noto dziś znowu ktoś " sobie " popłacze...TVP1 21:20 Zapraszam ! ;)

ocenił(a) film na 6
szaki3

Jeśli już, to ze śmiechu, tak naiwny scenariusz napisać, to trzeba mieć talent :D

Krytykant

nie wszystko musi być realne, a już na pewno nie film :D

ocenił(a) film na 6
piratka39

Tylko gdzie granice braku realności ? W np. "Matrixie" jej nie ma a mimo to mi nie przeszkadza, a w tym filmie znieść tego nie mogę.

Krytykant

A musi być jakaś granica? To chyba zależy od osoby, która ogląda :) Matrix mi się średnio podobał, a ten film miałam dzisiaj obejrzeć,ale przegapiłam :D

ocenił(a) film na 10
szaki3

masz racje.. a tych "ktosiów" jest więcej ;)

szaki3

Ja tam nie płakałam, ale film jest cudowny, Kocham muzykę.

szaki3

zamierzam go obejrzeć... ale dlaczego w programie ma oryginalny tytuł filmu, a na filmwebie jest 'cudowne dziecko' ://

ocenił(a) film na 3
szaki3

Tak popłacze nad naiwnością i słabizną tego filmu i ze śmiechu jak taki gniot można stworzyć.

ocenił(a) film na 8
szaki3

Żaden facet nie powie że mu się podoba, stracił by swoja pseudo męskość nawet będąc anonimowy w necie,zastanówcie się chyba lepiej obejrzeć to niż kac wawę i zaprawdę powiadam wam jeśli zabralibyście pannę do kina na ten film to jest wasza , a to że bajka wiadomo ale lepiej się odkleić raz na jakiś czas od realności tego świata gdzie jest ona zaje$iście brutalna, gniot to jest film bibera albo trudne sprawy. Choć końcówka filmu to okrutnie naiwny suchar ale co tam.

ocenił(a) film na 8
majkelnajt0

mnie sie podoba i to bardzo - fajny film o MUZYCE

majkelnajt0

Mi też się podoba. Oglądałem już 3 razy.

majkelnajt0

Mnie się podobał. Oczywiście fabuła jest trochę naiwna i schematyczna.
Poza "Tańcząc w ciemnościach" wszystkie musicale, jakie oglądałem, też były takie.

szaki3

No to sobie popłakałam - przepiękna poetycka opowieść o muzyce i nie obchodzi mnie, że film dla niektórych jest naiwny :)

ocenił(a) film na 8
szaki3

oglądałam po raz kolejny i za każdym razem jestem pod wrażeniem tego filmu. Muzyka po prostu wymiata. Piękny film. Fakt trochę bajkowy, ale to mi się w nim podoba. Nie płakałam, bo nie byłam sama i nie chciałam pokazywać, że rozklejam się na filmach, ale naprawdę mało brakowało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones