PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 786
ocen
7,6 10 1 82786
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Ocena

ocenił(a) film na 10

Oglądałam już ten film 4 razy i jestem nim za każdym razem tak samo zachwycona, podoba się on wszystkim młodym i starym, ale tym, którzy kochają muzykę, którzy rozumieją jej prawdziwe sedno i po co ona rzeczywiście jest, inaczej osoby pozostałe, nie zrozumieją magii muzyki i będą stawiali negatywne, niskie oceny..

ocenił(a) film na 8
pysialka

zgadzam się. Muzyka w tym filmie powala. Po prostu coś niesamowitego. Film znam na pamięć. Oglądałam go kilka dobrych razy, ale gdy tylko widzę, że ponownie będzie emitowany, nie potrafię mu się oprzeć. "August Rush" jest magiczny.

ocenił(a) film na 10
Iwet87

Całkowita racja. Moją ukochaną piosenką jest "Something inside"- ona jest dopiero magiczna, przenosi w inny świat

ocenił(a) film na 9
pysialka

Muzyka w filmie jest magiczna. :3 mam zasade, nie komentowania filmów, które się mi nie podobaja, no chyba, ze jestem totalnie przekonana co do idiotyzmu danego filmu. Wiadomo, kazdy jest indywidualny w swój sposób i znaczenie każdego filmu odbiera inaczej. To, ze cos mnie moze zachwycac, kogos innego moze dołowac. Co do muzyki myśle, ze każdy ją czuję, lecz ta z filmu, wydaje sie mi zeby byla klasyczna, wiec nie musiala odpowiadac kazdemu, stad te niskie oceny :)

ocenił(a) film na 10
soophie

Masz całkowitą rację, głownie jest muzyka klasyczna, bo występuje też J.R.Meyers z zespołem.. Ale może to rzeczywiście stąd taka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones