PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 783
oceny
7,6 10 1 82783
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Ten film był cudowny... Myślę, że nie był by aż taki, gdybym nie Kochała, aż tak muzyki... Zna ktoś podobne filmy ? :) Byłabym bardzo wdzięczna...

ocenił(a) film na 8
Kingusia2416

Oj tak ... niezwykle urzekający film. Muzyka jest tutaj narratorem :) Obejrzyj proszę film Solista - w tym samym klimacie ;)

ocenił(a) film na 9
karymnata

dzięki ;) z chęcią obejrzę. ;)

ocenił(a) film na 10
Kingusia2416

Mnie osobiści chwycił za serce bardzo...jak dotąd jeden z nielicznych na którym polały sie łzy... :)

Kingusia2416

Dołączam się do pytania - znacie podobne filmy? Niekoniecznie już tylko o genialnych muzykach, po prostu sierotach, którzy gdzieś tam mają rodziców tęskniących itd. albo po prostu o takiej miłości jak tu - wiecie o co chodzi :)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Kingusia2416

filmem absolutnie cudownym i w podobnym tonie ujętym jest "Amy" z 1997ego roku. Komu podobał się "August Rush" będzie równie zaczarowany.
Inny film, który łzy wyciska i w którym muzyka pełni ważną rolę w narracji to "Kolor Purpury"

ocenił(a) film na 9
bartek_ad

ja polecam "Once" o miłości i muzyce, ale nie jest to film familijny tak jak AR!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones