PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 786
ocen
7,6 10 1 82786
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Przyjemny filmik

ocenił(a) film na 6

Film ogólnie przyjemnie się ogląda, ale to taka nierzeczywista bajeczka- 1.oto chłopiec, który wcześniej nie grał na niczym okazuje się genialnym muzykiem, rozumiem, że mógł coś po rodzicach odziedziczyć ale bez przesady, 2.prze 11 lat oczywiście żadne z rodziców nie ułożyło sobie życia ( pewnie mieli być razem jakie to romantyczne), ani się nawet nie zestarzeli, chłopca też nikt nie adoptował, widzę, ze dużo osób się tym filmem zachwyca, ale chyba tyle samo krytykuje.

leosia10

W pierwszych dwóch kwestiach się z tobą zgodze, ale w tej trzeciej to prawdopodobne, że nikt go nie adoptował tak się w życiu zdarza. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 7
izka1998

Jak dla mnie to trochę za dużo słodyczy, leciutko mnie zemdliło, ale jeśli będę miała dziecko w przedziale 7-10 lat chętnie z nim obejrzę ten film raz jeszcze. Ten realizm magiczny i same pozytywne wibracje.... ;)

ocenił(a) film na 3
misrodzyn

zbytnio lukrowany jak dla mnie, rozumiem że można szybko nauczyć się gry na gitarze ale żeby pisać muzykę jak wcześniej nie miało się styczności z nutami? właśnie za mało tego realizmu...
co do oglądania z dzieckiem to uważaj bo jeszcze uwierzy, że tylko ludzie z talentem odnoszą sukcesy a przecież jak to mówią sukces to 10% talentu i 90% pracy co w tym filmie było jakby pominięte ;)

ocenił(a) film na 8
leosia10

Możliwe, że film jest zbyt słodki, ale jeżeli chodzi o umiejętności, to na świecie było i jest wielu geniuszy, którzy mimo młodego wieku i braku doświadczenia potrafią zdziałać cuda - muzyczne czy matematyczne. Np. Mozart swój pierwszy utwór skomponawał bodajże w wieku 5 lat (?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones