PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 786
ocen
7,6 10 1 82786
5,7 7
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

Serendipity 2

ocenił(a) film na 1

Takie igraszki losu 2... Analogie : -Nie zapomnieli o sobie po 11 latach - Masa zbiegów okoliczności. Tylko , że ten film nie miał być o igraszkach losu i dlatego wyszedł syf. Chyba , że miał być , ale wtedy wypadałoby nazwać go "Nieprawdopodobne przypadki w Nowym Jorku"

ocenił(a) film na 8
Arturro_P

Rozumiem, że niektórzy sie czepiają, że jest nierealny..może i tak..za duzo zbiegów okoliczności i takie tam ale uważam mimo wszystko, ze to historia piekna, a do tego pięknie opowiedziana i fajnie zagrana więc jak można mimo jej nierealności nazwać ten film syfem?? To już jest kwestia wrażliwości.

ocenił(a) film na 1
klaudia2251

Niestety nie widziałem tam pięknej opowieści i fajnej gry. Nie wiem czy jest to kwestia wrażliwości. Chyba , że wzruszanie się po oglądaniu byle jakiej papki nazywamy wrażliwością .

ocenił(a) film na 8
Arturro_P

Wiesz o gustach sie nie dyskutuje bo..coś za czym Ty przepadasz mogę również nazwać papką.. i nikt nie powie że nie mam racji. I nie ważne jaka by to nie była papka to jest kwestia wrażliwości.

ocenił(a) film na 1
klaudia2251

dyskutuje się. Cały czas dyskutujemy o gustach

ocenił(a) film na 8
Arturro_P

A powinno sie dyskutować na temat filmu. Dlatego własnie napisałam, ze historia piękna, do gry aktorów nie mam żadnych zarzutów..Freddie Highmore świetnie wpasował sie w rolę. A to, ze Ty uważasz ten film za papkę to własnie jest Twój gust. O którym nie będe dyskutować bo jak wiemy, do niczego to nie prowadzi:)

ocenił(a) film na 1
klaudia2251

oj tam nie prowadzi. Ja mam trochę inne pojęcie o dobrej grze aktorskiej , no ale cóż... Kwestia gustu , hehe

ocenił(a) film na 8
Arturro_P

Nie powiedziałam, że gra aktorska była na wysokim poziomie. Zresztą cały film nie jest zbytnio ambitny. Ale nie mam jej nic do zarzucenia. Proste role do zagrania więc nie wiem czego sie czepiać. Poradzili sobie i tyle:)

ocenił(a) film na 1
klaudia2251

Jak lubisz tego typu filmy to polecam Serendipity. Z tym , że ten jest o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 8
Arturro_P

Dzieki..napewno obejrze. Może nie jest to mój ulubiony gatunek filmowy ale jak kazda kobieta lubie obejrzeć czasem taki romans na maxa..nawet jesli mało realny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones